Jump to content

[ Gamemode ] - Blumix a.k.a Og-Mania (v1.0.1)


Mr.Floryn

Recommended Posts

Buna ziua / seara depinde cand vedeti aceest topic.

Dat fiind faptul ca ma las de SA:MP am hotarat sa va pun gamemode-ul Blumix a.k.a Og-Mania Romania !

Gamemode-ul detine in jur de 13 - 14 factiuni.

Gamemode-ul detine in jur de 7 - 8 joburi (joburile gen b-zone).

Sistem de /show (hud) a fost rescris.

Sistem de Progress Level.

Sistem de war cu comenzile urmatoare (pgun si dgun aceeste comenzi reprezinta urmatoarele functii poti lasa jos arma si o poti ridica, app puteti apasa si pe y ca sa iei arma de jos).

Spawn'ul este in Las Venturas tot orasul Las venturas deschis oras principal este las venturas.

Aveti de facut DMV si 2 CP-uri la jobul track in rest gamemode-ul este tipla.

Sistem de SQL modificat au fost trecute pe MYSQL_HOST etc..

Anumite obiecte Create3DTextTable a fost trecut pe include le gasiti in pawno/include/server.

 

Baza de date o gasiti in OG-MANIA, cu numele zeco.sql / smashed.sql este o versiunea veche.

Aveti comenzi de genu dinamice, /addsafezone, /createhouse, /createbiz si etc, aflati si voi mai multe pe server & gamemode.

Video: 

 

 

Cam atat pe azi daca va placut aceest gamemode si daca v-am fost de ajutor nu uitati de +1

Puteti afla mai multe si voi pe server dar pana una alta va recomanda sa va bagati numele la

public Fondator(playerid)

Si va rog pastrati creditele.

+ 1 daca ti-am fost de ajutor, o zi / seara buna .

Link download: http://bit.ly/2pczvtb

Link virus: http://bit.ly/2oaUdYr

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

bv acolo. ;)

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Mr.Floryn a spus:

Buna ziua / seara depinde cand vedeti aceest topic.

Dat fiind faptul ca ma las de SA:MP am hotarat sa va pun gamemode-ul Blumix a.k.a Og-Mania Romania !

Gamemode-ul detine in jur de 13 - 14 factiuni.

Gamemode-ul detine in jur de 7 - 8 joburi (joburile gen b-zone).

Sistem de /show (hud) a fost rescris.

Sistem de Progress Level.

Sistem de war cu comenzile urmatoare (pgun si dgun aceeste comenzi reprezinta urmatoarele functii poti lasa jos arma si o poti ridica, app puteti apasa si pe y ca sa iei arma de jos).

Spawn'ul este in Las Venturas tot orasul Las venturas deschis oras principal este las venturas.

Aveti de facut DMV si 2 CP-uri la jobul track in rest gamemode-ul este tipla.

Sistem de SQL modificat au fost trecute pe MYSQL_HOST etc..

Anumite obiecte Create3DTextTable a fost trecut pe include le gasiti in pawno/include/server.

 

Baza de date o gasiti in OG-MANIA, cu numele zeco.sql / smashed.sql este o versiunea veche.

Aveti comenzi de genu dinamice, /addsafezone, /createhouse, /createbiz si etc, aflati si voi mai multe pe server & gamemode.

Video: 

 

 

Cam atat pe azi daca va placut aceest gamemode si daca v-am fost de ajutor nu uitati de +1

Puteti afla mai multe si voi pe server dar pana una alta va recomanda sa va bagati numele la


public Fondator(playerid)

Si va rog pastrati creditele.

+ 1 daca ti-am fost de ajutor, o zi / seara buna .

Link download: http://bit.ly/2pczvtb

Link virus: http://bit.ly/2oaUdYr

Bravo frate, gata am downloadat poti sal scoti acum:))

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mr.Floryn said:

Ce pula mea vrei ma? ce pula mea nu iti ajung ? aa?

Mai dute in pastele mati ca deja ma enervezi dute drq.. si veziti de pawn... a  tau !

Du-te* nu e 'dute'.

M-ai* nu e 'mai'.

PAWN-ul tau* nu 'pawn... a tau'.

Ma-tii* nu e 'mati'.

Vezi-ti* nu e 'veziti'.

A, da! Era sa uit! Pastele se scrie cu 'P' mare, deoarece e sarbatoare,

Agramatule!

 

Draga @DaEdRiC-FoX pentru asta se acorda avertisment pentru limbaj vulgar, nu pentru 'limbric' sau ce ti-am mai zis eu.

Edited by Tud0r.

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Tud0r. a spus:

Du-te* nu e 'dute'.

M-ai* nu e 'mai'.

PAWN-ul tau* nu 'pawn... a tau'.

Ma-tii* nu e 'mati'.

Vezi-ti* nu e 'veziti'.

A, da! Era sa uit! Pastele se scrie cu 'P' mare, deoarece e sarbatoare,

Agramatule!

 

Draga @DaEdRiC-FoX pentru asta se acorda avertisment pentru limbaj vulgar, nu pentru 'limbric' sau ce ti-am mai zis eu.

A venit domnul profesor... ! Traitii bine.. domnule profesor... Cat este oralul la dvs? Aaa am uitat un ban pe putin !

Link to comment
Share on other sites

Mi-e imi da o erroare si nu stiu cum sa o rezolv nu am schimbat absolut nimic in GM dar cand ii dau copilare imi da o erroare si anume:

 

C:\Users\George\Desktop\blumix.pwn(18) : fatal error 100: cannot read from file: "playerprogress"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mr.Floryn said:

A venit domnul profesor... ! Traitii bine.. domnule profesor... Cat este oralul la dvs? Aaa am uitat un ban pe putin !

Fiindca esti un zeu in PAWN, pentru ta-ma (mascat pentru a nu fii articulat de maestrul @DaEdRiC-FoX) e gratuit.

Edited by Tud0r.

Retras

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mr.Floryn said:

A venit domnul profesor... ! Traitii bine.. domnule profesor... Cat este oralul la dvs? Aaa am uitat un ban pe putin !

Asa meriti un ban, cel putin permanent.

  • Upvote 2

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.