Jump to content

[Vand] Game-Mode ExpertGame RPG


[RW]Kelton

Recommended Posts

Va salut, acest game mode va fi scos la vanzare incepand din aceasta zi. Pachetul contine Gm-ul + Panel si asistenta tehnica. 

Prezentare: 

Contine 25 de factiuni pasnice/mafii/departamente. 

Sistem pin/rob/escape/dice/Event OX (Gen B-Zone)

Sistem case [/createhouse] direct din Gamemode.

Sistem [/su] pe dialog (detalii pot arata pe server) 

Sistem VIP vehicle (Upgrade/nameCar(

Sistem NewBie Car 

Sistem SAFEZONE 

Sistem WAR B-zone + Bugged 

Sunt multe chestii de aratat dar va las a le vedeti singuri! 

Gm-ul poate fi testat pe ip:  93.119.25.54:7777

Pret 50 PAySafeCard, contactati-ma pe adresa de Skype: floryn_3b

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, [RW]Kelton a spus:

Ceea ce e postat pe net este un GM FAKE, am lasat acolo ip, verifica-l si te vei lamuri

Poate nu gamemodul pe care il vinzi tu dar ceva asemanator cu siguranta.

Pentru ca in ziua de azi toti descarca gamemode big zone si schimba doua culori. 

Inca ceva, toate sistemele mentionate de tine mai sus se gasesc pe internet in diferite gamemoduri poate cu un defect doua.

Edited by Benjamin
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Benjamin a spus:

Poate nu gamemodul pe care il vinzi tu dar ceva asemanator cu siguranta.

Pentru ca in ziua de azi toti descarca gamemode big zone si schimba doua culori. 

Inca ceva, toate sistemele mentionate de tine mai sus se gasesc pe internet in diferite gamemoduri poate cu un defect doua.

Daca tu sustii asta e ok !!! 

Link to comment
Share on other sites

Totusi , hai sa iti spun ceva , de ce pana mea ai pune la vanzarea un gamemode pokemon fara nici macar un rost , a , da , de unde stim noi ca nu dai teapa < Si ne pui reclama sau pui doar gamemode bigzone acolo , te gandesti umpic domnule owner la b-zone< ce sa zic , modifica si tu numele si dupa vin-o aici si spune ca vinzi ceva

Link to comment
Share on other sites

La 2/11/2017 la 12:53, MrAndyAdv a spus:

Totusi , hai sa iti spun ceva , de ce pana mea ai pune la vanzarea un gamemode pokemon fara nici macar un rost , a , da , de unde stim noi ca nu dai teapa < Si ne pui reclama sau pui doar gamemode bigzone acolo , te gandesti umpic domnule owner la b-zone< ce sa zic , modifica si tu numele si dupa vin-o aici si spune ca vinzi ceva

Se vede ca ai 14-15 ani si incerci sa te dai pe aizi "meu" dar accept intermediar stai linistit ;) Si daca zici ca e "pokemon" fa-t tu un gm identic si ne auzim :* 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RW]Kelton said:

Se vede ca ai 14-15 ani si incerci sa te dai pe aizi "meu" dar accept intermediar stai linistit ;) Si daca zici ca e "pokemon" fa-t tu un gm identic si ne auzim :* 

 

Nu am 14-15 domnule 'Kelton' , hai mai invata si tu sa dai copy + paste , daca dai cu intermediar cu cine dai , cu aia care n-a auzit nimeni de ei< Si mai faci multa caterinca cu boti , nu< Hai bafta =)))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrAndyAdv said:

Nu am 14-15 domnule 'Kelton' , hai mai invata si tu sa dai copy + paste , daca dai cu intermediar cu cine dai , cu aia care n-a auzit nimeni de ei< Si mai faci multa caterinca cu boti , nu< Hai bafta =)))

Intermediar e @-=[Vyorel]=- si @WopsS ca sa iti dai seama ce ai zis in momentul de fata.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, bosi111 said:

Nu e asta? floryn_3b . Si kiddu ala are acces la gm ? Ca vrea sa mi-l vanda el. Dar mai bine de la voi cumpar. 

Da,are acces dar presupun ca este o versiune mai vechie.Serverul nostru a ajuns la alta versiune acum.Si da ala este ID-ul de skype.

retired

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.