Jump to content

Adevarata fata a lui Джо !


Meneaito

Recommended Posts

Salutare lume ,dupa cum spune si titlul astazi am deschis sa va arat si voua adevarata fata a lui  Джо Profil . Acum aproximativ o saptamana cautam si eu pe diferite website-uri oameni care vand avere pe B-***e. Si am gasit urmatorul topic facut chiar de faptasul nostru  Джо  Link . M-am uitat pe profilul lui i-am gasit adresa de skype si l-am adaugat am vorbit cate ceva am sa las niste imagini apoi l-am sunat sa facem afacerea. Totul era in mijlocul unui cont de steam cu CS:GO ETS1 si ETS2 pentru averea de 5,000,000$ pe acel server. Pana la urma am fost dispus sa ofer primul ca doara na avand repuratia de 65+ pe samp.ro am zis ca e de incredere , dar de unde. La un moment dat chiar i-am zis ca mai sunt si oameni intregi la minte la care el mi-a zis ca nu ii place sa de-a tepe. Cat despre cont-ul meu de steam presupun ca si acum ii apartine daca nu l-a vandut.

PS: @Джо, probabil credeai ca scapi ca prin magie , dar uite ca nu a fost chiar asa. Sa te inveti minte ! 

M-am deschis sa fac acest topic dupa atata timp deoarece am vazut acel topic in care el oferta servicii scripting si spune ca este de incredere , @DaEdRiC-FoX cred ca iti vei schimba parerea acum.

 

Dovada: Video Poze Convorbire Skype

Skype-ul lui: 

Joe_Vitollo

In special :

Citat

poza.png

 

Edited by Benjamin_RO
Link to comment
Share on other sites

Tinand cont ca incep sa apara din ce in ce mai multe topicuri de genul asta, am sa va reamintesc un topic de-al meu special facut pentru astfel de evenimente.

Data viitoare cand faceti astfel de "afaceri" cu membrii ai forumului nostru (indiferent de reputatie, vechime, numar de postari, etc), ca sa fiti 100% siguri ca nu primeste niciunul dintre voi teapa, recititi topicul asta:

Topic Locked!

 

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Scuze ca intervin, dar iti poti recupera contul printr-un ticket pe steamcommunity.com, evident cu dovezi solide precum modalitatea de plata prin care au fost cumparate jocurile, prima adresa de e-mail al contului, prima parola si primul joc cumparat.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.