Jump to content

Ofer servicii Scripting / Mapping


Джо

Recommended Posts

Salutare dragi jucatori ai sa-mp-ului.
 Ofer servicii de scripting & mapping contra-cost de calitate si la un pret rezonabil.

Cititi regulile de mai jos!!!

I.Pretul scriptului se stabileste dinainte, urmand ca, clientul sa imi prezinte o dovada CLARA  ca detine banii in acel moment sau in urmatoarele 3 zile.

Exemplu: X face o poza de pe PC si imi arata ca are in contul de paypal / bancar X RON / Euro.

ii. Dupa ce imi veti prezenta dovada ca aveti banii ma voi apuca de lucru.

 PROGRAM  

Programul de lucru este de Luni pana Vineri in intervalul orar 20:00-23:00.

  PLATA  

Plata se va efectua astfel:

I. Daca nu am incredere in dumneavoastra, voi cere un mic ''comision''  pentru a ma apuca de munca.

II. Dupa ce voi termina scriptul de realizat, voi face un videoclip, sau cateva poze in care ii voi prezenta respectivului client sistemul dorit.

III. Plata se va face intotdeauna inainte sa va dau scriptul, respectiv dupa ce v-am dat videoclipul sau pozele.

IV. Plata se va efectua doar in aceste conditii:

PayPal                                                         Payza

Skrill                                                            PaySafeCard

PAYEER                                                       Transfer Bancar

Bitcoin                                                         Perfect Money

  AVANTAJE   

Scriptez curat, ordonat.

Timpul de executare a unei comenzi este relativ scurt.

Dupa ce ii trimit scriptul clientului, ii voi explica functiile importante care le are sistemul pentru a le putea edita dupa bunul plac.

Ofer garantie la scriptul facut de mine timp de 3 zile.

Atentie doar la scriptul meu nu si suport tehnic la server etc..

  DEZAVANTAJE 

Nu voi oferi primul scriptul, efectuati plata (prin Internet Banking daca aveti) dupa care va voi trimite serverul.

  PARTENETIATE  

Aici se va discuta cu clientul in legatura cu ce doresc sa ii scriptez / mappez la server sa ii aduc inbunatatiri, iar in functie de sistemele cerute de catre client se va stabili un pret de comun acord.

Plata la parteneriate, se va realiza pe PayPal sau prin transfer bancar (Unikredit Tiriac Bank sau BankPost)

  CERINTE MINIME  

As avea si eu niste cerinte minime si alea ar fi:

I. Varsta minima de 17 ani.

II. Seriozitate din partea voastra.

III. Sa va achitati platile cand va cer (exemplu la parteneriat pe 15 Ianuarie).

IV. Dupa ce prind incredere vom putea scapa cate o gluma, pana atunci doar strict profesional vom lucra.

V. Pot fi si copii, nu are treaba varsta, ci conteaza mai mult mentalitatea.

VI. Dupa ce v-am spus pretul, nu mai incercati sa negociati, stiu cata munca trebuie depusa si de asta va cer acest pret.

  CONTACT  

Ma puteti contacta astfel:

Skype: Joe_Vitollo (Ungureanu Vladut)

PM pe forum catre @Джо

 

Cam asta este... O seara buna tuturor.

 

 

Edited by Джо

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [RW]Robi said:

N-am auzit de tine.

 

Nu ai mai auzit de mine pentru ca nu activai cand activam eu pe aceasta comunitate, si totusi cred ca o sa revin. Sper ca sau mai dus din ''inteligenti'' care nu respecta munca unui om in general.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 minute, Benjamin_RO a spus:

 Tepar

eu nu asi crede ca a fii tepar daca vorbeai de bani reali poate imi schimbat parerea despre el, dar avand in vedere ca a cerut bani in joc asta se numeste o afacere reciproca nu proiecte sau alte chesti

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Джо a spus:

Nu ai mai auzit de mine pentru ca nu activai cand activam eu pe aceasta comunitate, si totusi cred ca o sa revin. Sper ca sau mai dus din ''inteligenti'' care nu respecta munca unui om in general.

Cum crezi tu, oricum bani reali,bani in joc nu prea conteaza, eu am vrut doar sa ii arata adevarata fata si ca nu este asa de incredere precun se crede el a fi. 

Edited by Benjamin_RO
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Benjamin_RO a spus:

Cum crezi tu, oricum bani reali bani in joc tot nu trebuie sa fii "Tigan" , asta vreau sa zic .

ori cum nu te contrazic poate o fii si asa cum spui tu

dar sunt si unele persoane care abereaza de adevarul si invoca fel si fel de prostii

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Benjamin_RO said:

Cum crezi tu, oricum bani reali,bani in joc nu prea conteaza, eu am vrut doar sa ii arata adevarata fata si ca nu este asa de incredere precun se crede el a fi. 

Boss, eu si asa nu mai joc pe server.

Nu amesteca Jocul cu bani reali. Jocul este o modalitate prin care ma relaxez iar banii reali ii fac muncind.

PS: Vocea lu' fratimiu se auzea pe fundal si banuiesc ca el a facut si acea tranzactie, l-am intrebat unde lipsesc 200k din banca si el mi-a spus ca ia bagat la barbut.

Am avut o perioada cand eram in bani pe serverul respectiv, aveam orice voia pedala mea. Iar acel topic in care vand bani nu mai este valabil.

Asa ca te rog nu mai papa mancare proasta ca te strici.

A, si apropo, data viitoare daca vrei sa faci afaceri cu mine fao printr-un intermediar, iar daca iti spun ca nu merge asa inseamna ca e fratimiu la pc.

Edited by Джо

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 18/01/2017 at 2:47 PM, Джо said:

Boss, eu si asa nu mai joc pe server.

Nu amesteca Jocul cu bani reali. Jocul este o modalitate prin care ma relaxez iar banii reali ii fac muncind.

PS: Vocea lu' fratimiu se auzea pe fundal si banuiesc ca el a facut si acea tranzactie, l-am intrebat unde lipsesc 200k din banca si el mi-a spus ca ia bagat la barbut.

Am avut o perioada cand eram in bani pe serverul respectiv, aveam orice voia pedala mea. Iar acel topic in care vand bani nu mai este valabil.

Asa ca te rog nu mai papa mancare proasta ca te strici.

A, si apropo, data viitoare daca vrei sa faci afaceri cu mine fao printr-un intermediar, iar daca iti spun ca nu merge asa inseamna ca e fratimiu la pc.

Eu nu inteleg de ce naibii iti tot imparti contul cu fratitu, atata timp cat iti strici reputatia?

Retras

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.