Jump to content

GameMode Ohio-RPG de vanzare


Mister

Recommended Posts

 

dpZhQ8a.jpg

 

  -Dupa Multi ani de munca asidua observ ca lumea s-a schimbat, cel mai maret joc,SA:MP, s-a schimbat. Iubesc acest joc, dar aleg sa ma retrag din scriptat intr-un mod glorios. Pe forum raman sa fac ce-mi place mai mult, sa ajut oamenii, oameni care iubesc SA:MP-ul. Dupa cum bine stiti am facut GM-UL Briston, cel mai frumos gm din Romania sau cel putin cel mai original, care are in jur de 10.000 de vizualizari, l-am facut pentru ca am avrut sa-l ajut pe @Sealand123, iar in cele din urma am ramas in meseria de scriptat in limbajul pawn.

  Acum am decis sa vin in fata voastra cu cel mai practic GM, MYSQL +PANEL(cu panou de control) restructurat de mine care poate sa tina loc de forum (contine reclamatii si cereri).

GM-ul este facut de mine de la 0.2 pentru ca trebuie sa mai intrebi sa mai imprumuti si sa te orientezi, nu il poti face chiar singur, extrem de solid, rapid!

Partea de script, am incercat sa fie cat mai dinamic, usor de folosit, de editat si simplu. Sistemele nu toate sunt cele mai optime si moderne din lumea scriptingului(am optimizat cat am stiut eu mai bine), pentru ca gmul a fost creat in parcursul de aproximativ un an, iar sistemele invechite au fost maxim retusate nu refacute(dar sunt si au fost bine facute de la inceput). Nu foloseste #emit sau iteratie pentru ca sunt mai grele iar gmul nu pentru asta a fost facut ci pentru a fi cat mai practic, teoretic chiar si pentru un inceptor. Nu stiu cum sunt sistemele pe bugg*d pentru ca nu am jucat, asa ca nu puteti spune ca este o copie ba chiar invers, nu am suportat acel banal gm asa ca am incercat sa fiu cat mai diferit de el.

  • Gmul nu este terminat complet ci aproximativ 98% sunt detalii minore care banuiesc ca daca il cumparati stiti sa si remediati.
  • De asemenea ofer asistenta in jur de 48 de ore dupa achizitie in caz ca aveti nelamuriri ceva buguri sau alte probleme, desigur nu voi inplementa sisteme in el la cererea cumparatorului, el ar trebuie sa aiba cunostiinte de "scripter" din moment ce il cumpara.
  • Pretul la vanzarea catre un singur om, deci practic cu tot cu drepturi de autor este de 600 de lei, de ce? pentru ca atat mi-a oferit cineva pe el acum ceva timp, dar am refuzat.
  • Pretul la vanzare pentru mai multe(deci poate aparea pe net daca un cumparator decide sa il puna este de 200 de lei)

De incredere nu mai pot sa spun nimic, reputatia mea vorbeste de la sine, lumea toata ma stie, cu acest GM,daca-i adaugati putin suflet, va puteti imbogati.

Metode de plata:

  • Paypall
  • MoneyGram
  • Western Union
  • Banca
  • Se exclude paysafe, decat in ultima instanta

Contact:

 

Cei interesati ii rog sa lase un comentariu daca au vreo intrebare, iar cei care doresc sa il cumpere pot sa ma contacteze si sa testeze gmul pentru a fi convinsi ce cumpara si sa nu fie apoi dezamagiti, serverul il voi deschide la mine in pc si va voi arata tot ce doriti. Nu ma grabesc  prea tare cu vanzarea deoarece astept clientul potrivit mai bine decat sa dau peste cineva fara obraz.

 

Cateva poze puteti gasi aici: http://imgur.com/a/a1VJh

 

 

 

  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Наруто said:

Luat de la un gamemode rusesc.

Editat in romana si putin modificat

Daca tot ai venit cu afirmatia, lasa si dovezi ;)

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Наруто said:

Am postat mai sus, multumesc ca ma urmaresti :$

Din poza de mai sus nu se vede nimic legat de ceea ce are mister :-?

  • Upvote 1

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Giosep said:

E tot Briston GOV dar e reinoit si are mai multe sisteme

Sub nici o forma nu as mai fi stat sa lucrez pe bristonul vechi, crezi asta doar pentru ca jos scrie briston la numele serverului :))

Iti fac poze din gm si la finalul sau sa vezi ca sunt 30k linii cred briston are 80k daca nu ma insel si oricine ar optimiza briston ar scoate maxim 20k linii desi asta nu poti numi optimizare

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Vorba lui Mafia. mister nu ar sta sa traduca un gamemode. E inutil si nu ar face mister asta ;)
Recomand si eu :D

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Mister locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.