Jump to content
  • 0

Ideile tale


Guest farse

Question

Guest farse

Aici daca aveti idei de scripturi ceva,postati idea INTEGRAL,si cine e interesat,poata sa faca acel script si sal posteze...

PS:Am facut topicu asta,ca am ramas fara idei :))

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Sal am si eu o ide daca se poate nush cum sa o pun in practica :D

Am sc de soferi da vreau sa fac un fel de comanda cum ar fi "/call si un nr pt instructor si el sa poata sa raspunda

Da numai cei din factiune

Daca poate cineva sa am ajute :) Ms

Adika ceva in genu /call 911 si vad toti copi asa sa fie si asta daca se poate

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sal am si eu o ide daca se poate nush cum sa o pun in practica :D

Am sc de soferi da vreau sa fac un fel de comanda cum ar fi "/call si un nr pt instructor si el sa poata sa raspunda

Da numai cei din factiune

Daca poate cineva sa am ajute :) Ms

Adika ceva in genu /call 911 si vad toti copi asa sa fie si asta daca se poate

Sincer o prostie. Toti isi fac "CEL MAI TARE MOD DE RP DIN LUME!!", I'm getting sick of this, adica imi vine rau cand aud si chestii de genu "ma ajuti cu serveru de rp? iti dau admin pe el" (marsh ma cu adminul tau), pana la urma niciodata nu termina modul si serverul ii uitat de lume.

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Guardian Angel" post="30678" timestamp="1273854971"]

decat roleplay mai bine te lasi de sa-mp decat sa te apuci de roleplay -_-' roleplay e pentru noliferi e ca si cum intri pe un server si stai ca bou si astepti payday dasta e heatON nervos, invatati sa faceti ceva util mai bine va apucati de mario decat de roleplay!

decat sa joci roleplay mai bine te duci sa iti iei alocatia, sau sa te plimbi prin parc cu bicicleta ;)

E aici.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sunt nervos pe oamenii care incearca sa-si faca un server rp si se tin mari si tari ca vor reusi si vor fi zeii sa-mp-ului. In rest sunt foarte calm doar ca urasc oamenii care imi tot floodeaza messul cu "ajutama la serveru de rp".

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest farse

Am eu o idee,sa combinati rp cu stunt(nu gen modul lui cmg)Cu stunturi,daca ai nuj cat scor poti folosi speedbooster,creezi tu "rubrici de puncte" care se salveaza,si daca ai nuj cat de alea poti folosi nuj ce...

Si bat pariu ca o sa aveti multi playeri care nu o sa se plictiseasca.Dar va asigur ca dureaza mult(daca intradevar vreti sa faceti ceva..)

PS:Asta este la moda acuma,intrebatil pe Fallout haha.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest NiGhTWoLF

Guardian Angel" post="30678" timestamp="1273854971"]

decat roleplay mai bine te lasi de sa-mp decat sa te apuci de roleplay -_-' roleplay e pentru noliferi e ca si cum intri pe un server si stai ca bou si astepti payday dasta e heatON nervos, invatati sa faceti ceva util mai bine va apucati de mario decat de roleplay!

Nu sunt de acord aici. In primul rand sunt servere straine pe care chiar se joaca un role play frumos , cu idei originale, gamemodeuri foarte frumoase si cu oameni care nu stiu sa faca doar dead match.

In Romania sunt folosite numai edituri de Godfather si din cauza asta are rost sa joci numai maxim pana la level 5 ca sa iti iei o casa si un bizz (plictisitor).

Totusi ganditi-va ca sunt si multe lucruri interesante pe care se pot face pe un gamemod roleplay fata de unul stunt, drift, dm , etc , dar este si mult mai mult de munca la un gamemode role play pentru a face toate detaliile sa se lege intre ele. (Bine, nu doar sa editezi un Godfather) .

Cat despre faza "roleplay e pentru noliferi e ca si cum intri pe un server si stai ca bou si astepti payday" - NU esti obligat sa faci 3 leveluri intr-o zi, ci poti sa joci la fel de bine ca stunt, dm atunci cand ai chef si timp.

In plus tine cont si de faptul ca nu numai SA-MP are mod roleplay, fiind multe alte jocuri care se joaca in acest fel.

Dupa parerea mea , daca ai jucat San Andreas Single Player ar trebui sa nu ai nimic impotriva roleplay , fiind cam acelasi lucru. ;)

In plus numarul celor care joaca roleplay este mai mare decat cei care joaca Stunt, DM , Drift , etc.

Daca nu iti place, nu juca. Nu este nevoie sa ii jignesti ("stai ca bou") pe cei care joaca pe acest tip de servere si nu ma refer la mine ,ca nu am mai jucat nici SA-MP , dar in general.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest farse

Bun ca sunt,dar noi ne referim la Romania,tara aia bananiera condusa de "maimute"...

"Dupa parerea mea , daca ai jucat San Andreas Single Player ar trebui sa nu ai nimic impotriva roleplay , fiind cam acelasi lucru. "

1.Noi ne referam la GF

2.Acolo faci misiuni,nu stai ca (citat)"idiotul" pe <<server>> ca sa cresti in "respect"..

PS:noi aici ne referim in esential numai la Romania, si la romanii care nu stiu ce inseamna sa-mp,sa-mp nu inseamna gf,pawn nu inseamna "PlayerInfo[playerid][pJob]" sau alte chestii din gf.

Eh,deci sa revenim,aici,in discuta noastra fara rost si noima,ne refeream la serverele din Romania,si nu cred ca ai sa vezi..2 servere cu un mod rp facut de owner..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nu se merita sa faci ceva pentru romani, pentru ca dupa ce il postezi o sa vezi ca toti copii de 10 ani din romania isi fac server cu gm tau si ii schimba numele si creditele si cica sunt scripteri si alti noobi tot de 10 ani se joaca pe serverul lor zicand ca sunt "smecheri"


oricum sa terminam cu offtopicul va rog frumos


ar fi frumos inca un aeroport undeva langa las venturas cu comenzi /Land /requestlandpermision (/rqp) etc...... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.