Jump to content
  • 0

Omu in patratele


Andr3yutzu

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

Sunt prea musculosi au prea multe patratele =))

Sterge

C:\Documents and Settings\USER_NAME\My Documents\GTA San Andreas User Files\gta_sa.set

Daca tot nu merge reinstaleaza SA:MP, daca tot nu merge, reinstaleaza GTA:SA, daca tot nu merge, eh, nu te mai uita la patratele xD, poate o fi de la placa video.

Link to comment
Share on other sites

stuntman-=!!" post="52532" timestamp="1296482130"]

Sunt prea musculosi au prea multe patratele =))

Sterge

Daca tot nu merge reinstaleaza SA:MP, daca tot nu merge, reinstaleaza GTA:SA, daca tot nu merge, eh, nu te mai uita la patratele xD, poate o fi de la placa video.

am sters aia ... sa:mp-ul lam instalat de cateva ori nu cred ca e nici de la gta ... mai mult ca sigur de la placa video ca stiu ca e bulita:)

hx2mmd.gif
Link to comment
Share on other sites

am sters aia ... sa:mp-ul lam instalat de cateva ori nu cred ca e nici de la gta ... mai mult ca sigur de la placa video ca stiu ca e bulita:)

Schimba rezolutia la joc. Pune una mai mica.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am avut exact aceeasi problema dar aveam modul de zapada instalat.

Sterge tot: San Andreas,SA:MP si tot legat de ele si reinstaleaza`le..sunt sigur ca nu o sa mai ai probleme,la mine asa e.

Daca nu de la placa video.

Blog-ul timpului liber! www.blogoffreetime.blogspot.com || Discuti,stiri,etc!Petrece-ti timpul liber in mod relaxant!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.