Jump to content

Un Smecher


EquiNoxAdv

Recommended Posts

Eram si eu ca un player normal pe Pro-Roleplay , si m-am decis sa testez anti-cheat`ul , am un troll-hack destul de complex si pe toate serverle pe care am fost , nu am fost detectat sau banat. (de server, ca admini /ban ). Desigur , am dat de un player , care tot ce stie este sa ma injure. Mr.Scripter mi-a zis ^^. I-am spus ca o sa-i fac reclama aici dar nu m-a crezut :( Va las mai jos niste poze cu acest specimen. 

#ValoareDaiaMare , pwpik @Ksenon

sa-mp-123.png

sa-mp-124.png

sa-mp-125.png

Mai si injura sa-mp.ro :( 

sa-mp-127.png

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

La 6/29/2016 la 18:20, EquiNox a spus:

Eram si eu ca un player normal pe Pro-Roleplay , si m-am decis sa testez anti-cheat`ul , am un troll-hack destul de complex si pe toate serverle pe care am fost , nu am fost detectat sau banat. (de server, ca admini /ban ). Desigur , am dat de un player , care tot ce stie este sa ma injure. Mr.Scripter mi-a zis ^^. I-am spus ca o sa-i fac reclama aici dar nu m-a crezut :( Va las mai jos niste poze cu acest specimen. 

#ValoareDaiaMare , pwpik @Ksenon

sa-mp-123.png

sa-mp-124.png

sa-mp-125.png

Mai si injura sa-mp.ro :( 

sa-mp-127.png

frate ce sa zic la reactia lui si mie mie frica sa nu lesine =))) si bravo din partea mea si nu te injosi in fata lor ei sunt copii lasai sa zica ce vrea nui baga in seama ca tot ei cad de prosti nu tu tu dai dovada de respect pentru toatat lumea nu si la cei de varste fragile lasai in plata lui dumnezeu vor cadea singuri in plasa intinsa de ei.

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sr.Yusuf - Tud0r. said:

Hack-ul ca hack-ul, dar daca va fu*** in c*r?

ON: Ce sa zic, astia sunt asa zisi owners de servere de pe la noi.

Nu e Owner , Owner e un tovaras de-al meu :)) I-am zis si lui si o zis ca-l doare. Si cred ca e primu care imi zice ca fac reclama la sa-mp.ro :)) Sau care nu a auzit de sa-mp.ro 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, NoNamed said:

Atunci stai sa reformulez, asa sunt adminii de pe servere in zilele noastre :)) .

Cu ce ochi nu vezi cand spune ca nu are treaba cu administratia comunitatii? Sau trebuie sa-ti iei ochelari? Poate va vine mintea la cap sa numai judecati un fondator ( eu ) dupa comportamentul unui player. Asa ca cu asta ati dovedit ca sunteti mai copil decat cel care a injurat sau cine stie ce prostie a facut. In al doilea rand, aveti respect de sine si lasati comentariile la adresa diferitelor comunitati atata timp cat nu cunoasteti personal fondatorul. Stiu ca mesajul o sa fie sters, pentru ca nu aveti sange in vene sa raspundeti si sa comunicati civilizat, mai ales tu Viorel sau cum ai ca nu te cunosc, nu activez pe aici zilnic ca nu-mi pasa de acest site sau ma rog comunitate. Nu are activitate si nu gasesc nimic interesant aici de discutat sau vazut. Asa ca am intrat doar sa-mi spun parerea pentru ca aceasta comunitate Professional Roleplay este a mea de aproximativ 3 ani, si pentru un idiot care injura un administrator sau comunitatea sa-mp.ro e fix problema lui sau problema voastra, Numai imi includeti comunitatea in asa ceva ca va vad membrii si va faceti voi de rusine, nu noi. Va pup, special pe tine Equinox. Altadata poate termini cu prostiile si numai postezi idiotenii de topicuri pentru un nimic de om, acum ma refer la Mosses ala ;)

Edited by Sedrik
Link to comment
Share on other sites

In primul rand eu nu m-am luat de Fondator sau comunitate in general , eu doar am vrut sa arat prostia unora. Topicul este facut intr-un fel la caterinca , nu am vrut sa deranjez pe nimeni ^^. Este fix problema ta daca ai luat-o ca pe un atac , intentia mea a fost doar sa vada lumea ca exista Fondatori(el o zis ca o avut comunitate) , si ca nu stie de sa-mp.ro , si o trateaza precum o comunitate fantoma. Cat despre activitatea comunitatii , comuntatea nu se bazeaza pe activitate , ci pe resurse si informatii despre jocul San Andreas MultiPlayer , aici se ajuta scripterii incepatori si tot asa. Nu este fix o comunitate in care sa vorbesti despre orice , ai vazut ca nici nu avem prea multe astfel de topicuri pentru a vorbi despre ce vrei. Aici se intra , se invata , si se pleaca cu un zambet pe buze ca ai invatat ceva nou. Si cum ti-am zis si pe facebook , noi-2 ne cunosteam de cand s-a deschis Pro-RP prima data. Pana la urma acest topic este doar pentru a ne amuza de prostia unui asa zis "Fondator" , "Owner" , "Jucator de sa-mp".

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, EquiNox said:

In primul rand eu nu m-am luat de Fondator sau comunitate in general , eu doar am vrut sa arat prostia unora. Topicul este facut intr-un fel la caterinca , nu am vrut sa deranjez pe nimeni ^^. Este fix problema ta daca ai luat-o ca pe un atac , intentia mea a fost doar sa vada lumea ca exista Fondatori(el o zis ca o avut comunitate) , si ca nu stie de sa-mp.ro , si o trateaza precum o comunitate fantoma. Cat despre activitatea comunitatii , comuntatea nu se bazeaza pe activitate , ci pe resurse si informatii despre jocul San Andreas MultiPlayer , aici se ajuta scripterii incepatori si tot asa. Nu este fix o comunitate in care sa vorbesti despre orice , ai vazut ca nici nu avem prea multe astfel de topicuri pentru a vorbi despre ce vrei. Aici se intra , se invata , si se pleaca cu un zambet pe buze ca ai invatat ceva nou. Si cum ti-am zis si pe facebook , noi-2 ne cunosteam de cand s-a deschis Pro-RP prima data. Pana la urma acest topic este doar pentru a ne amuza de prostia unui asa zis "Fondator" , "Owner" , "Jucator de sa-mp".

Pai tocmai asta spun si eu, ca acest topic " caterinca" este si negativa la adresa comunitatii mele si crede-ma ca ma deranjeaza. Cum si pe tine te-ar deranja crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sedrik said:

Pai tocmai asta spun si eu, ca acest topic " caterinca" este si negativa la adresa comunitatii mele si crede-ma ca ma deranjeaza. Cum si pe tine te-ar deranja crede-ma.

Eu nu fac si nu am facut niciodata anti-reclama , ce treaba are toata comunitatea cu un singur player? Sa zicem ca este oaia neagra a comunitatii , eu am jucat pe aceasta comunitate , stiu cum este , mereu a fost totu`l okey , staff de treaba , omeni de nota 10 , plus un Fondator cu care ma intelegeam perfect, cel putin eu :)) Comunitatea din punctul meu de vedere este una super okey , in orice turma de oi exista o oaie neagra , iar asta este oaia neagra a comunitatii tale. Infara de acest player , parearea mea personala este ca Pro-RolePlay este o comunitate de nota 10+. 

j3V8Znq.png

5IGyOAw.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Sedrik a spus:

Pai tocmai asta spun si eu, ca acest topic " caterinca" este si negativa la adresa comunitatii mele si crede-ma ca ma deranjeaza. Cum si pe tine te-ar deranja crede-ma.

Hai ma ce naiba va certati acuma uitate si tu mai atent la pozele postate acolo nu arata ca vezi doamne ca  a vrut special sati faca rau dupa cum a zis a focut la caterinca  ce tot aveti nu a specificat ca e comunitatea ta sau a altuia parca esti copil de 12 ani ce nu intelegi.

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

On 5.7.2016 at 04:02, Sedrik said:

Cu ce ochi nu vezi cand spune ca nu are treaba cu administratia comunitatii? Sau trebuie sa-ti iei ochelari? Poate va vine mintea la cap sa numai judecati un fondator ( eu ) dupa comportamentul unui player. Asa ca cu asta ati dovedit ca sunteti mai copil decat cel care a injurat sau cine stie ce prostie a facut. In al doilea rand, aveti respect de sine si lasati comentariile la adresa diferitelor comunitati atata timp cat nu cunoasteti personal fondatorul. Stiu ca mesajul o sa fie sters, pentru ca nu aveti sange in vene sa raspundeti si sa comunicati civilizat, mai ales tu Viorel sau cum ai ca nu te cunosc, nu activez pe aici zilnic ca nu-mi pasa de acest site sau ma rog comunitate. Nu are activitate si nu gasesc nimic interesant aici de discutat sau vazut. Asa ca am intrat doar sa-mi spun parerea pentru ca aceasta comunitate Professional Roleplay este a mea de aproximativ 3 ani, si pentru un idiot care injura un administrator sau comunitatea sa-mp.ro e fix problema lui sau problema voastra, Numai imi includeti comunitatea in asa ceva ca va vad membrii si va faceti voi de rusine, nu noi. Va pup, special pe tine Equinox. Altadata poate termini cu prostiile si numai postezi idiotenii de topicuri pentru un nimic de om, acum ma refer la Mosses ala ;)

Frate, nu s-a luat nimeni de tine sau de comunitatea ta, ci de acel specimen deseori intalnit.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sedrik said:

Cu ce ochi nu vezi cand spune ca nu are treaba cu administratia comunitatii? Sau trebuie sa-ti iei ochelari? Poate va vine mintea la cap sa numai judecati un fondator ( eu ) dupa comportamentul unui player. Asa ca cu asta ati dovedit ca sunteti mai copil decat cel care a injurat sau cine stie ce prostie a facut. In al doilea rand, aveti respect de sine si lasati comentariile la adresa diferitelor comunitati atata timp cat nu cunoasteti personal fondatorul. Stiu ca mesajul o sa fie sters, pentru ca nu aveti sange in vene sa raspundeti si sa comunicati civilizat, mai ales tu Viorel sau cum ai ca nu te cunosc, nu activez pe aici zilnic ca nu-mi pasa de acest site sau ma rog comunitate. Nu are activitate si nu gasesc nimic interesant aici de discutat sau vazut. Asa ca am intrat doar sa-mi spun parerea pentru ca aceasta comunitate Professional Roleplay este a mea de aproximativ 3 ani, si pentru un idiot care injura un administrator sau comunitatea sa-mp.ro e fix problema lui sau problema voastra, Numai imi includeti comunitatea in asa ceva ca va vad membrii si va faceti voi de rusine, nu noi. Va pup, special pe tine Equinox. Altadata poate termini cu prostiile si numai postezi idiotenii de topicuri pentru un nimic de om, acum ma refer la Mosses ala ;)

Lasa si tu suferintele ca nimeni nu s-a luat de tine. Fara suparare ( no offense ), dar cred ca ai venit aici intentionat sa te dai mare important ca vai Doamne imi face reclama negativa ( si nici nu inteleg ce te afecteaza cand pe acest forum nu exista activitate asa cum ai zis si tu in acest post fara rost ). Nu cred ca ti-a facut anti-reclama si nici nu cred ca avem sange rece sau ca  vorbim necivilizat. Minciuna cea mai mare e ca l-ai facut necivilizat pe Viorel cea ce nu prea cred:D 

Retras

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.