Jump to content

TW - Autumn biggest project


Recommended Posts

Poziţie: mapper / designer / administrator & promoter (posibil finantator)
Alte detalii:

Salut! Numele meu este Tudor (era si evident) si am de ceva timp un proiect in cap. Va fi un server de la 0 cel mai probabil (o sa vedem dupa ce facem o echipa).

Am nevoie de:

 *MAPPER - 1 om - Necesita: experienta si profesionalism - Despre: Am nevoie de un om sa fac anumite mape la server - Ofer: Credite + Respectul meu + Premium

 *DESIGNER - 1 om - Necesita: experienta si profesionalism - Despre: Am nevoie de cineva sa se ocupe de partea de design a forumului / paginii de Facebook - Ofer: Funct. pe forum + Respectul meu + Premium

*ADMINISTRATOR / PROMOTER (posibil finantator) - 1 om - Necesita: experienta, profesionalism si o suma de urgenta - Despre: E eu o sa am nevoie de un administrator care sa aiba grija de server si care sa poata face macar 50/50 la deschidere. Cat despre posibil finantator ... eu nu stiu momentan daca voi baga bani, ma refer la promovari, restul lucrurilor le voi putea acoperi.

Când vom incepe munca la proiect?

Ei bine... eu momentan am probleme cu tastatura si vatrebui sa duc laptopul in service dupa Pasti deci la sfarsitul lui Mai ne apucam la sigur si vom termina pana in septembrie. Pana atunci voi lucra putin la bazele gamemode-ului.

reply si voi alege eu pers. care o cred eu ca e cea mai in masura pentru postul care a aplicat(o sa ii dau PM).

Model de Postare:

Nume:
Oras:
Varsta:
Cu ce vrei sa te ocupi:
Ce te recomanda:

P.S. Nu imi dati mesaj Skype (nu folosesc momentan din cauza câtorva probleme technice)

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

Ai probleme cu tastatura si trebuie sa duci calculatorul la service ? :)))) serios, poate te referi la laptop ? Daca nu ce treaba are tastatura cu unitatea centrala la calculatorului ? =)))))) 

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jamal Alin said:

Ai probleme cu tastatura si trebuie sa duci calculatorul la service ? :)))) serios, poate te referi la laptop ? Daca nu ce treaba are tastatura cu unitatea centrala la calculatorului ? =)))))) 

E laptop, calculator na...

Dar o sa modific sa nu apara discutii.

Retras

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

E laptop, calculator na...

Dar o sa modific sa nu apara discutii.

Modifica ca suna urat ...... am bufnit in ras cand am vazut prima data apoi m-am gandit ca te referi la laptop. Lasa-mi detalii in PM despre problema pe care o ai poate te pot ajuta cu informatii incat sa o rezolvi singur problema, depinde. Sunt si depanator de computere asa ca sa ma laud :))))

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jamal Alin said:

Modifica ca suna urat ...... am bufnit in ras cand am vazut prima data apoi m-am gandit ca te referi la laptop. Lasa-mi detalii in PM despre problema pe care o ai poate te pot ajuta cu informatii incat sa o rezolvi singur problema, depinde. Sunt si depanator de computere asa ca sa ma laud :))))

Acum revenind la subiect! Astept in continuare aplicatiile voastre.

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

 

Nume:
Oras:
Varsta:
Cu ce vrei sa te ocupi:
Ce te recomanda:

Nume: Andrei

Oras: Ce.ai treaba :))

Varsta: 16 

Cu ce vrei sa te ocupi: Aruncatu' cu privirea(script logic)

Ce te recomanda:faima,banii si averea(si pizde*le:))))))))

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.