Jump to content

DealerShip - Simplu


S1meD

Recommended Posts

Dragut,dar ceva imi zice ca acest DS este facut dupa tutorialul lui Maurice,am dreptate?

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca tot cam asa e si DS-ul lui.

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

nu e inspirat dupa maurice e dupa b-zone tot copie este, pe langa asta zici dealer simplu, dar ce i cu atatea textdrawuri ma pierd prin ele nu inteleg care unde ce e. Nu e cine stie ce dar daca e facut de tine iti dau un 8/10

si sa stii ca nu, chiar nu vrem sa publici acel gm, mai bine dai shift delete dupa ce il termini si te apuci de altul si tot asa si tot asa pana te plictisesti

Edited by Mister
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, Mister a spus:

nu e inspirat dupa maurice e dupa b-zone tot copie este, pe langa asta zici dealer simplu, dar ce i cu atatea textdrawuri ma pierd prin ele nu inteleg care unde ce e. Nu e cine stie ce dar daca e facut de tine iti dau un 8/10

si sa stii ca nu, chiar nu vrem sa publici acel gm, mai bine dai shift delete dupa ce il termini si te apuci de altul si tot asa si tot asa pana te plictisesti

Mersi, de la început voiam să fac un DS unic dar nu știam cum o să-mi iasă deoarece nu am mai făcut un DS. Cat despre GM am să-l postez pe net. când termin sistemul de pin e TD-uri. Cat despre DS Simplu este un DS ușor de făcut, mi-a luat doar 5 ore să-l fac.

 

Acum 3 ore, Arhix. a spus:

Bine lucrat, insa este inspirat de pe B-Zone. Lumea cauta ceva unic, care sa nu mai fie vazut.

+1 pentru munca depusa.

Mersi, lumea nu caută ceva unic, acum samp-ul din romania/basarabia vor servere copiate după bugged / b-zone.

 

Acum 3 ore, JoCk3R a spus:

Ds-ul arata bine ce gm editezi?

Este un GM de la 0.




 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, JoCk3R a spus:

Ce ai mai adaugat in gm?

Si cum ai reusit sa inveti scripting?

Pai am un sistem de war ca e b-zone, sistemul de masini personale ca pe b-zone dar un pin mai diferit, un sistem de pin pe TD-uri, joburi unice si foarte bune, economia este mica. Am mai multe sisteme dar nu am sa le zic pe toate, majoritatea sunt ca e b-zone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/25/2016 at 11:03, Arhix. said:

Bine lucrat, insa este inspirat de pe B-Zone. Lumea cauta ceva unic, care sa nu mai fie vazut.

+1 pentru munca depusa.

Unic in romania nu o sa mai vezi asta niciodata. A fost inainte ceva unic si a caror playeri le placea. Buggedul / b-zone au dat sa:mpul peste cap, si nu numai ei, si acei scripteri anonimi cu copiatul buggedului / b-zone-ului care posteaza peste tot, tot felul de plagiatii. Cum a facut mister nu o sa mai vedeti niciodata vreun proiect asa.

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La ‎05‎.‎05‎.‎2016 la 17:13, AlexRYA a spus:

Gamemode-ul lui Edison.... Un edit praf...

Vreau sa-ti retragi afirmatia, acest DS l-am facut cu mult inainte sa se apuce Edison de editat, uitete la data cand a fost postat GM-ul lui Edison si data cand a fost incarcat clip-ul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.