Jump to content

Caut partener - suport financiar


Recommended Posts

Sunt in cautare unui partener care sa ma ajute in administrarea server-ului SA:MP. Promovarea si popularea unui server e grea in ziua de azi, iar eu nu ma pot ocupa de toate si am nevoie de un ajutor.

Detin: site.ro, panel, gamemode bun. Modul de joc este lucrat de mine de la 0, actiunea se petrece in Los Santos. Va pot da mai multe infromatii despre modul de joc pe server. Precizez ca am cunostiinte multe in pawn pot face aproape orice sistem, cunosc si alte limbaje de programare precum php sql, html dar nu asa bine precum pawn. 

Cerinte: 

  • Varasta minima de 16+.
  • Cunostiinte bune in administrarea unui server. Sa stie cum sa aleaga leaderi, helperi, admini. Sa stie cand si cum sa foloseasca comenzile de admin.
  • Sa fie capabil sa adune jucatori pe server. De preferabil sa aiba jucatori care e sigur ca vor juca pe server.
  • Sa poata plati hostul server-ului in fiecare luna. Aceasta costa 20 lei (transfer bancar) sau 6 euro (mobil pay).

 

 

Ofer:

  • Functia de owner pe server si moderator pe forum. La trecerea timpului daca colaborarea merge cum trebuie si increderea isi face aparitia voi oferi acces total inafara de fisierul .pwn
Edited by Jamal Alin

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa nu-mi zici ca nu stii care e diferenta intre PAWNO si PAWN...

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Tud0r. #Imparat #Codat a spus:

Nu trebuie sa stii diferenta. Conteaza sa stii sa programezi.

Da,dar eu cred ca nu e rau sa stii care e diferenta dintre ele.

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, TKCode said:

Te rog sa nu-mi zici ca nu stii care e diferenta intre PAWNO si PAWN...

Am aflat acum. Oricum se bazeaza mult pe PHP .....

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Jamal Alin said:

Am aflat acum. Oricum se bazeaza mult pe PHP .....

mai bine taceai...cum poti spune o  astfel de prostie? pawn nu are nicio legatura cu php, pawn este un derivat de la c++

D'asta se duce de rapa sampul in p** ca vin toti copilasi care sunt paraleli si echidistanti cu limbajul pawn si isi deschid tot felul de servere care se inchid in 3 zile.

Edited by DaEdRiC-FoX

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jamal Alin said:

Am aflat acum. Oricum se bazeaza mult pe PHP .....

Fereasca sfantu'! Doamne aparai pe toti copii Romaniei de tot ce inseamna prostie, si nu ii du Doamne pe site-uri de hosting si gamemode-uri gratis, si apara-ne pe noi de astfel de specimene, si da Doamne si Maiculita Domnului servere unice, si aparane din nou pe noi de servere fantoma. Asa sa ne ajute Dumnezeu.

1 hour ago, DaEdRiC-FoX said:

mai bine taceai...cum poti spune o  astfel de prostie? pawn nu are nicio legatura cu php, pawn este un derivat de la c++

D'asta se duce de rapa sampul in p** ca vin toti copilasi care sunt paraleli si echidistanti cu limbajul pawn si isi deschid tot felul de servere care se inchid in 3 zile.

sampul de p*** nu in, ca doar p*** nu e frate cu pi***.

Retras

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Jamal Alin a spus:

Am aflat acum. Oricum se bazeaza mult pe PHP .....

Sa nu mai faci prostia asta in viata ta sa zici asta,cand te intreaba cineva cu ce seamana PAWN ii zici mai bine ca nu stii decat sa zici o alta prostie,poate o sa zici intr-o zi ca seamana cu Python,Perl,Java...chiar si HTML,why not?

Ofer servicii de web designer/developer(contact me pentru portofoliu etc)

Metode de plata: Paysafecard,Skrill,PayPal,Bitcoin

Ofer si servicii de Penetration Testing.

Vand si VPN-uri. 5 euro pe luna

Skype: live:mrtunne.tkcode

Discord: https://mrtunne.info/discord

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Jamal Alin a spus:

Am aflat acum. Oricum se bazeaza mult pe PHP .....

Pentru cultura ta generala: Pawn=Limbaj de Programare ,Pawno=Program pentru limbajul pawn modificat si optimizat pentru sa:mp de catre Kalcor si spookie(mai mult spookie)

 

Deci...concluzie....:Alt copil vai de mama lui fara pic de viitor care pe langa ca este pararel se mai da si mare scripter

Acum 2 ore, Jamal Alin a spus:

Precizez ca am cunostiinte multe in pawn pot face aproape orice sistem, cunosc si alte limbaje de programare precum php sql, html dar nu asa bine precum pawn. 

Iar citatul de mai sus este una dintre glume si noi trb sa radem?

Edited by ★♕ Manu ★♕
Link to comment
Share on other sites

Ce retardati sunteti bai baieti bai .... deci din cate am vazut eu asa mi s-a parut ca multe chestii sunt asemanatoare cu cele din limbajul PHP. Limbajul pawn este o combinatie a mai multor limbaje de programare. Am vazut ca ati facut tot felul de afirmatii la adresa mea si tin sa va spun ca nu am avut niciodata host grauit, nu sunt copil, nu cred ca sunteti vreunu peste mine din punct de vedere al cunostiintelor in acest domeniu. Nu trebuie si nu vreau sa demnostrez nimanui nimic, voi ca niste retardati ati tras concluzii pripite si ati aruncat cu afirmatii si parerei in stanga si-n dreapta. Cred ca multi dintre voi pe vremea cand jucam eu SA:MP nu stiau ca exista. Este parerea voastra, asta a fost ceva gen "efectul de turma".

In continuare caut partener.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jamal Alin said:

Ce retardati sunteti bai baieti bai .... deci din cate am vazut eu asa mi s-a parut ca multe chestii sunt asemanatoare cu cele din limbajul PHP. Limbajul pawn este o combinatie a mai multor limbaje de programare. Am vazut ca ati facut tot felul de afirmatii la adresa mea si tin sa va spun ca nu am avut niciodata host grauit, nu sunt copil, nu cred ca sunteti vreunu peste mine din punct de vedere al cunostiintelor in acest domeniu. Nu trebuie si nu vreau sa demnostrez nimanui nimic, voi ca niste retardati ati tras concluzii pripite si ati aruncat cu afirmatii si parerei in stanga si-n dreapta. Cred ca multi dintre voi pe vremea cand jucam eu SA:MP nu stiau ca exista. Este parerea voastra, asta a fost ceva gen "efectul de turma".

In continuare caut partener.

Omule, cum plm sa zici o asemenea afirmatie. PHP-ul si PAWN sunt diametral opuse. Nu au nici-o legatura... Auzi daca te aflii aici si ai cont ca noi, iar noi dupa tine suntem retardati, ca sa stii ce se aduna se si aseamana... daca noi suntem retardati, tu ce esti handicapat sau prost?

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Omule, cum plm sa zici o asemenea afirmatie. PHP-ul si PAWN sunt diametral opuse. Nu au nici-o legatura... Auzi daca te aflii aici si ai cont ca noi, iar noi dupa tine suntem retardati, ca sa stii ce se aduna se si aseamana... daca noi suntem retardati, tu ce esti handicapat sau prost?

Nu cunosc comunitatea, daca stiam ca este plin de asemnea omanei pe aici stai linistit ca nu ma alaturam. Cat despre subiect nu are rost sa ne contrazicem aiurea, vezi-ti de treburile tale si nu mai comenta aiurea in topic.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jamal Alin said:

Nu cunosc comunitatea, daca stiam ca este plin de asemnea omanei pe aici stai linistit ca nu ma alaturam. Cat despre subiect nu are rost sa ne contrazicem aiurea, vezi-ti de treburile tale si nu mai comenta aiurea in topic.

Nu comenteaz aiurea, doar ca m-ai facut retardat pe mine si pe tot restul comunitatii. Eu zic ca ne-ai incurcat pe noi cu tine. Vezi ca noi suntem www.sa-mp.ro nu Jamal Alin.

Retras

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Nu comenteaz aiurea, doar ca m-ai facut retardat pe mine si pe tot restul comunitatii. Eu zic ca ne-ai incurcat pe noi cu tine. Vezi ca noi suntem www.sa-mp.ro nu Jamal Alin.

Sunteti da, ce filme ai si tu :)))) inainte sa te fac eu retardat ai comentat aiurea. Si apropo nu eu te-am facut eu doar ti-am reamintit.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jamal Alin said:

Sunteti da, ce filme ai si tu :)))) inainte sa te fac eu retardat ai comentat aiurea. Si apropo nu eu te-am facut eu doar ti-am reamintit.

Vrei sa te citez prima parte sau ce?

2 hours ago, Jamal Alin said:

Ce retardati sunteti bai baieti.

Oricum in fine nu am chef sa-mi bat capul cu tine, spor la cautat partener.

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Jamal Alin a spus:

Ce retardati sunteti bai baieti bai .... deci din cate am vazut eu asa mi s-a parut ca multe chestii sunt asemanatoare cu cele din limbajul PHP. Limbajul pawn este o combinatie a mai multor limbaje de programare. Am vazut ca ati facut tot felul de afirmatii la adresa mea si tin sa va spun ca nu am avut niciodata host grauit, nu sunt copil, nu cred ca sunteti vreunu peste mine din punct de vedere al cunostiintelor in acest domeniu. Nu trebuie si nu vreau sa demnostrez nimanui nimic, voi ca niste retardati ati tras concluzii pripite si ati aruncat cu afirmatii si parerei in stanga si-n dreapta. Cred ca multi dintre voi pe vremea cand jucam eu SA:MP nu stiau ca exista. Este parerea voastra, asta a fost ceva gen "efectul de turma".

In continuare caut partener.

Masoara-ti cuvintele noi nu te-am facut ca la usa cortului,noi ti-am explicat un lucru poate nestiut de tn deoarece am sesizat o greseala si am incercat sa iti explicam.....deci mentalitate de copil....plm dar vad ca de  ceva vreme pe comunitatile astea de sa:mp sau "infiltrat"doar copii dastia asa....nush ce cuvand sa dau sa nu jignesc....ca p*** in c**** vaci.Noi incercam sa iti explicam ceva iar tu sari cu atacul?Plus ca PHP si pawn nu prea au nimic in comun (sorry daca gresesc stiu in PHP doar lucrurile de baza),si nu,nu pawn nu este un amalgam de limbaje pawn este o derivare de la c++(un edit sa spunem asa)

Link to comment
Share on other sites

Intr-un fel sau altu m-ati jignit.Si in primul rand nu esti tu in masura sa-mi dai mie sfaturi sau sa-mi explici nimic. Daca nu stii prea bine PHP dc comentezi, nu stiu ce inseamna pentru tine chestiile de baza. Si inca ceva care multi ati uitat sau nu stiti foarte multe limbaje de programare se aseamana mai mult sau mai putin prin functii variabile si tot ce mai tine de limbajele respective. Dar cu ce sa ganditi voi .... creier nu aveti. Tot tu esti ala care spun ca se nasc nu stiu ce copmunitati cu copiii, nu stiu ce servere, ei bine atunci de ce ajutati toti incepatori care vin aici si cer sisteme, scripturi sau vor sa primeasca totul gata facut ? Inainte sa spune-ti ca s-a dus SA:MP-ul pe p*** ganditi-va daca ce facei voi sau aceasta comunitate afecteaza. SI sunt curios ce ocupatie aveti voi sau care e motivul pentru care [pierdrti vreme pe aici ? Tot felul de afirmatii pe care nu le puteti sustine .... E clar ca nu am ce gasi pe aceasta comunitate ... :)))

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, Jamal Alin a spus:

Tot tu esti ala care spun ca se nasc nu stiu ce copmunitati cu copiii, nu stiu ce servere, ei bine atunci de ce ajutati toti incepatori care vin aici si cer sisteme, scripturi sau vor sa primeasca totul gata facut ? Inainte sa spune-ti ca s-a dus SA:MP-ul pe p*** ganditi-va daca ce facei voi sau aceasta comunitate afecteaza

Daca dai un search prin posturile mele vei observa ca am incercat sa ajut doar playeri cu potential....cei care macar au incercat sa faca ceva ,acei oameni care nu doar cersesca sau "conclanesc" degeaba(a.k.a Tu)

Acum 9 minute, Jamal Alin a spus:

SI sunt curios ce ocupatie aveti voi sau care e motivul pentru care [pierdrti vreme pe aici ?

Pai sa iti explic daca tot te f**e grija de mn:Ma cheama Ionel sunt din Buzau si sunt clasa a 12aD in Colegiul Grigore C. Moisil,sunt pe profil ElectronicaIT si Automatizari ,mai vrei sa stii alte detalii sau vrei sa vii cu "baieti" peste mn sa ma tai(dupa comportament si limbaj)

Asta e ATAC la persoana si incepi sa ma enervezi,cat despre cunostintele mele in limbaje de programare nu te priveste ,daca chiar te intereseaza ma contactezi si facem ceva gen battle daca ai sange in "instalatie"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ★♕ Manu ★♕ said:

Daca dai un search prin posturile mele vei observa ca am incercat sa ajut doar playeri cu potential....cei care macar au incercat sa faca ceva ,acei oameni care nu doar cersesca sau "conclanesc" degeaba(a.k.a Tu)

Pai sa iti explic daca tot te f**e grija de mn:Ma cheama Ionel sunt din Buzau si sunt clasa a 12aD in Colegiul Grigore C. Moisil,sunt pe profil ElectronicaIT si Automatizari ,mai vrei sa stii alte detalii sau vrei sa vii cu "baieti" peste mn sa ma tai(dupa comportament si limbaj)

Asta e ATAC la persoana si incepi sa ma enervezi,cat despre cunostintele mele in limbaje de programare nu te priveste ,daca chiar te intereseaza ma contactezi si facem ceva gen battle daca ai sange in "instalatie"

Tu crezi ca alta treaba nu am decat sa pierd vremea cu tine ? :))) esti patetic. In trecere am vazut cateva topicuri in care ai ajutat si era codul rezolvat pus direct fara sa-i explici clar care este problema. Dar e adevarat ca sunt multi care nu are rost sa le explici pentru ca consideri ca e pierdere de timp e oke dar de ce le dai rezolvarea ? .... e o chestie pe care nu o realizati 

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Just now, ★♕ Manu ★♕ said:

Arata posturile alea in pm sa numai facem off-topic

Chiar crezi ca stau sa caut acum, in urma cu vreo 2 saptamani cred ca am vazut nu recent si nu vreau sa-ti demonstrez nimic doar ti-am zis niste chestii referiatoare la parerea ta despre mine si SA:MP care spui ca din cauza persoanelor ca mine s-a stricat.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DenisFlavius said:

Dețin și eu site.ro si host pentru serverul de SA:MP. Dacă dorești să facem pe site-ul meu și pe hostul meu, de plată mă ocup eu, tu doar să vi cu GM-ul, lasă un mesaj privat.

 

Daca doream asta spuneam de la inceput.

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.