Jump to content

Cumpărare Gamemode


Jermaine.RPG

Recommended Posts

Descriere produs:Doresc să achiziționez un Gamemode RPG în domeniul San Andreas Multi Player, acesta trebuie să conțină sisteme cât mai unice și atrăgătoare fiecărui jucător în parte, vânzătorul să fie dispus să dovedească starea actuală a Gamemodeului și testarea acestuia. Sau chiar să fie dispus pentru crearea unui Gamemode complet unic începând lucrările la el chiar de la 0 după bunul meu plac. Oferta este cât se poate de serioasă și aștept un răspuns serios din partea dumneavoastră de asemenea.
Cat sunt dispus să plătesc: Sunt dispus să plătesc suma de 400 Roni în schimbul acestui Gamemode.
Alte detalii: Pentru mai multe informații vă rog să mă contactați la adresa de Skype : caius.florin.

Vă mulțumesc!

Link to comment
Share on other sites

La 3/24/2016 la 21:45, Jermaine.RPG a spus:

Descriere produs:Doresc să achiziționez un Gamemode RPG în domeniul San Andreas Multi Player, acesta trebuie să conțină sisteme cât mai unice și atrăgătoare fiecărui jucător în parte, vânzătorul să fie dispus să dovedească starea actuală a Gamemodeului și testarea acestuia. Sau chiar să fie dispus pentru crearea unui Gamemode complet unic începând lucrările la el chiar de la 0 după bunul meu plac. Oferta este cât se poate de serioasă și aștept un răspuns serios din partea dumneavoastră de asemenea.
Cat sunt dispus să plătesc: Sunt dispus să plătesc suma de 400 Roni în schimbul acestui Gamemode.
Alte detalii: Pentru mai multe informații vă rog să mă contactați la adresa de Skype : caius.florin.

Vă mulțumesc!

Sper sa iti placa,daca vrei poti sa il testezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13 hours ago, S.Valentin (Hurdock) said:

Iți pot oferi

  • Și acest gamemode făcut de Edison.

 

Contact me , toate costă 50 lei.

Stai asa, tu vinzi gmul meu? Adica il postez pe net sa nu se mai vanda si voi nici numele nu il stergeti dati edit si il vindeti, vai de capul meu romania asta. Chiar nu ma intereseaza ce are in plus sau minus atata imaginatie sa nu schimbi numele

Edited by Mister
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mister said:

Stai asa, tu vinzi gmul neu? Adica il postez pe net sa nu se mai vanda si voi nici numele nu il stergeti dati edit si il vindeti, vai de capul meu romania asta. Chiar nu ma intereseaza ce are in plus sau minus atata imaginatie sa nu schimbi nunele

 

1. Nu am habar care din ele era al tau, nu mi-a zis nimeni si nici nu m-a interesat sincer.

2. Am sters, sper ca esti fericit.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, S.Valentin (Hurdock) said:

 

1. Nu am habar care din ele era al tau, nu mi-a zis nimeni si nici nu m-a interesat sincer.

2. Am sters, sper ca esti fericit.

Pai de unde il ai? Mai era si numele il am in semnatura link de download :|

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Ai gasit Gamemode ? am eu unul lucrat de mine de la 0 are si chestii care nu le vezi pe alte server si chestii care le intalnesti si pe alte servere. Ti-l pot prezenta daca esti interesat. Daca te atrage si-l cumperi sunt dispus sa lucrez cu tine in schimbul unei sume de bani, iar daca ai multi jucatori ne intelegem la o suma mai mica, am cunostinte necesare sa creez aproape orice sistem, nu a fost ceva care mi-am dorit sa fac si nu am putut face ...

Edited by Jamal Alin

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.