Jump to content

Gamemode Pro-Gaming (Skitters)


Lothbrok

Recommended Posts

Tocmai de aceea am si abandonat acest gm.

Celor care se apuca de el , recomand rescrierea integrala a comenzilor pe zcmd (boală grea) și eventual un update la mysql (folosește r6).

Aa și eram să uit. Are foarte multe variabile nefolosite care îngreunează rularea. Trebuie curățat bine înainte de a se lucra pe el. 

Spor la treabă :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Dizzy.Sheriff a spus:

Tocmai de aceea am si abandonat acest gm.

Celor care se apuca de el , recomand rescrierea integrala a comenzilor pe zcmd (boală grea) și eventual un update la mysql (folosește r6).

Aa și eram să uit. Are foarte multe variabile nefolosite care îngreunează rularea. Trebuie curățat bine înainte de a se lucra pe el. 

Spor la treabă :)

Credema nici nu aveam de gand sa lucrez pe el dar o sa mai iau cateva idei care imi plac:d

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/6/2016 at 10:34, daemon31012001 said:

Salutare Gm este bine aranjat .. Dizzy si razvan au lucrat mult la acest gm ... 

Cine a luat Gm . aveti grija acest gm are comenzi ascunse ... 

Eu o stiu find-ca am fost tester pe skitters si stiam comanda ... 

Comanda aia a fost scoasa, daca nu, comanda e /cafea .

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2016 at 16:57, MentoSan69 said:

Problema la sistem de inregistrare ? Sau nu este baza de date buna ? Ma inregistrez dau relog , ma pune sa ma inregistrez iar.

Salut nu este nici o problema vezi daca ai facut legatrua la baza de date cum trebuie daca nu add skype : heker.anonymus si te voi ajuta

On 13/4/2016 at 14:58, Lothbrok said:

Comanda aia a fost scoasa, daca nu, comanda e /cafea .

Da . Vreau sa spun ca gm este bun daca stii sa il pui la punct eu am un srv si acest srv ruleaza acm pe acest gm

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, daemon31012001 a spus:

Salut nu este nici o problema vezi daca ai facut legatrua la baza de date cum trebuie daca nu add skype : heker.anonymus si te voi ajuta

Salut , nu cred ca ai inteles ce a vrut sa spuna el... la fel mi s-a intamplat si mie la acest GM..
Hai sa iti explic cum sta treaba, intru si ma inregistrez .... stau 10 minute sa zic si dupa ies.... nu modific nimic din baza de date , nu imi dau admin , nu inchid server-ul , nici macar nu "ating" baza de date..
Intru dinou pe server , scrie Your account is loading... si dupa te pune sa te inregistrezi... mai da si niste errori in consola..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/15/2016 at 16:09, M3TrickZz said:

Salut , nu cred ca ai inteles ce a vrut sa spuna el... la fel mi s-a intamplat si mie la acest GM..
Hai sa iti explic cum sta treaba, intru si ma inregistrez .... stau 10 minute sa zic si dupa ies.... nu modific nimic din baza de date , nu imi dau admin , nu inchid server-ul , nici macar nu "ating" baza de date..
Intru dinou pe server , scrie Your account is loading... si dupa te pune sa te inregistrezi... mai da si niste errori in consola..

intreadevar, este un bug la acc.

Link to comment
Share on other sites

HostName: PGLARENA : RPG 15 ON 15.000.000$+5RP
Address:  93.114.82.180:7777
Players:  x / 50
Ping:     32
Mode:     PGL RPG v5.1.3
Language: RO | EN

 

 

Care ma ajuta sa populez si eu srv acesta i raman recunoscator la mine pe server cu admin si masina + bani pe server la mine va rog frumos . Ma scuzati ca fac reclama aici da nu pot sa fac topic la publicitate server. !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.