Jump to content

Gamemode Pro-Gaming (Skitters)


Lothbrok

Recommended Posts

Gamemode-ul nu este creat de mine, am contribuit si eu la crearea acestui Gamemode. Contine cateva update-uri facute de mine, unele unice, altele mai putin unice, dar in totalitate proprii, fara scripturi copiate de prin alte parti.

 

Acest gamemode este cu 2-3 versiuni in urma fata de Gamemode-ul celor de la Pro-Gaming, pentru ca in urma cu ceva timp s-a produs o ruptura intre mine si comunitate si am continuat proiectul pe cont propriu.

 

ATENTIE: Sunt constient ca sunt buguri la acest gamemode. Nu este perfect si nu va fi niciodata pana nu se apuca cineva calumea de reparatiile lui. 

 

Ce am adus nou?

 

* Jobul Trucker, Jobul Fermier, Jobul Laptar (pe baza de Skill)

 

* Sistem de Shop cu puncte gold, Dealership special cu puncte gold.

 

* Masina de tutorial, dupa examenul auto (Manana).

 

* Teritorii si ganguri mutate din Las Venturas in San Fierro.

 

Mai sunt, nu imi aduc aminte in totalitate de ele, il veti testa si va veti lamuri.

 

Imagini: http://imgur.com/a/DGa7J

Link 1: http://www.girlshare.ro/3489294451.5

Link 2: http://www90.zippysh...Esurs/file.html

 

Baza de date se afla in arhiva.

Ofer si asistenta. Nu are vulnerabilitati sau comenzi ascunse, acest gamemode fiind postat din cauza cuiva (se stie el).

 

O zi buna, daca te-am ajutat ma simt bine ca am reusit sa o fac :)

 

CREDITE: Dizzy & Razvanz

Edited by Lothbrok
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Lothbrok a spus:

Gamemode-ul nu este creat de mine, am contribuit si eu la crearea acestui Gamemode. Contine cateva update-uri facute de mine, unele unice, altele mai putin unice, dar in totalitate proprii, fara scripturi copiate de prin alte parti.

 

Acest gamemode este cu 2-3 versiuni in urma fata de Gamemode-ul celor de la Pro-Gaming, pentru ca in urma cu ceva timp s-a produs o ruptura intre mine si comunitate si am continuat proiectul pe cont propriu.

 

ATENTIE: Sunt constient ca sunt buguri la acest gamemode. Nu este perfect si nu va fi niciodata pana nu se apuca cineva calumea de reparatiile lui. 

 

Ce am adus nou?

 

* Jobul Trucker, Jobul Fermier, Jobul Laptar (pe baza de Skill)

 

* Sistem de Shop cu puncte gold, Dealership special cu puncte gold.

 

* Masina de tutorial, dupa examenul auto (Manana).

 

* Teritorii si ganguri mutate din Las Venturas in San Fierro.

 

Mai sunt, nu imi aduc aminte in totalitate de ele, il veti testa si va veti lamuri.

 

Imagini: http://imgur.com/a/DGa7J

Link 1: http://www.girlshare.ro/3489294451.5

Link 2: http://www90.zippysh...Esurs/file.html

 

Baza de date se afla in arhiva.

Ofer si asistenta. Nu are vulnerabilitati sau comenzi ascunse, acest gamemode fiind postat din cauza cuiva (se stie el).

 

O zi buna, daca te-am ajutat ma simt bine ca am reusit sa o fac :)

Poti pune si pe fileshare?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, xStrike said:

Cinca nu are virusi dc apare 3/56

Nu deterioreaza PC-ul cu nimic, e ca si cum tu ai avea sa zicem varicela.

17 minutes ago, IsseiDxD4 said:

De ce primesc aceasta eroare ?

120d2f7c3a310af9344e5795cd9f49bc.png

O fi din cauza PC-ului tau, are prea multe linii si nu iti permie PC-ul sa compileze.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Lothbrok said:

Nu deterioreaza PC-ul cu nimic, e ca si cum tu ai avea sa zicem varicela.

O fi din cauza PC-ului tau, are prea multe linii si nu iti permie PC-ul sa compileze.

 

Nu este din cauza calculatorului ( i5 4460 , 8 gb ram , 1 tb )

Am incercat si de pe laptop , tot la fel face.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VladDz. said:

Ce pot sa zic...buguit rau, insa e bun, se poate de facut ceva bun din el. Multumim pentru postare, 9/10.

Am zis clar ca este un gamemode foarte buguit, e doar "furat" sa pot zice asa de pe Pro-Gaming.

Trebuie sa ai creier de otel ca sa il repari.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tud0r. #Codat #Imparat said:

bun...in primul rand

Virusscan ca mi-a inebunit anti-virusul.

In al doilea rand ... pacat ca l-ai pus pe net:d

Mie unul nu imi afecteaza PC-ul si virusii aia sunt inofensivi.

 

De ce l-am pus pe net? Pentru ca sa se deschida 10000 de servere cu GM-ul marelui 'scripter' Emda.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Lothbrok a spus:

Mie unul nu imi afecteaza PC-ul si virusii aia sunt inofensivi.

 

De ce l-am pus pe net? Pentru ca sa se deschida 10000 de servere cu GM-ul marelui 'scripter' Emda.

 

Adevarat dar ... oricum gamemode-ul tau e superior.Server-ul lui Emda e de kkt..

Oricum cum de ai pus mana pe gm?:D

Link to comment
Share on other sites

Oricun acum realizez ca mai toti pseudo-scripterii vor avea sv oricum felicitari pt, munca depusa

EDIT: Am intrat in gamemode si vad ca are si cateva bube:d nu comenzi ascunse ci comenzi pe strcmp (yei!):d

Puteai sa pui si tu o capcana cv ca nu toti pseudo-scripterii sa isi faca sv,dar asta e:d

Edited by Tud0r. #Codat #Imparat
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tud0r. #Codat #Imparat said:

bugs nu are dar are comenzi pe strcmp:d

Are si buguri, dar nu stau sa le enumar. Asta e versiunea luata de la ei pe server, cea care a rulat inainte de wipe + cateva ajustari aduse.

Si ti-am zis ca vreau ca toti sa isi deschida server cu acest gamemode, dar recomand sa aveti nervi de otel pentru al repara.

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, Lothbrok a spus:

Are si buguri, dar nu stau sa le enumar. Asta e versiunea luata de la ei pe server, cea care a rulat inainte de wipe + cateva ajustari aduse.

Si ti-am zis ca vreau ca toti sa isi deschida server cu acest gamemode, dar recomand sa aveti nervi de otel pentru al repara.

Nervi de otel adevarat...m-am uitat prin script , cat si prin server si am vazut ca e mult de lucru...:d

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.