Jump to content

DaeDriC - FoX - Inselatorie


Ainox

Recommended Posts

Numele celui acuzat: DaeDriC - FoX
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar): A spus ca se ofera scripter si apoi mi-a sters forumul.
Descrierea situatiei: A spus ca se ofera scripter in comunitatea mea, apoi a inceput sa-si aduca 'turma' dupa el.I-am spus sa vina ca scripter, cu ca founder.In pozitia mea de founder mi se pare corect sa imi aleg eu staff-ul, nu el.Apoi s-a enervat, si bineinteles ca dupa ce i-am dat toate datele de la webhost, s-a razbunat stergandu-mi forumul.
Dovada (Imagini / Video): http://postimg.org/gallery/1zs18t62c/

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Cine vorbea in plm...marele Ainox scripter ratat cu rahat pe cap.Baa copil prost..cand Andrei scripta tu stateai cu pula-n tandari.Can Andrei facea gamemode-uri de la  0 tu deschideai comunitati fantoma cu bani furati de la mamica si cu nume de cacat.Ba pasarica ce ne dai tu acolo nu dovedeste nimic.Eu in locul tau as sterge topic ca te faci de ultimul ras.Sa iti iau neamul la pula de prost...adune in plm dovezi daca vrei sa te credem nu vii sa invinovatesti oameni ca asa iti vrea tie prostia de creier pe care o ai.Dute drq de cacat cu 2 ochi si juma de bat.De unde stim in pizda matii ca nu ai sters tu forumul ca sa dai vina pe el.A?Ne crezi burlane de casa ma?Dute drq si deschideti comunitati fantoma dar daca te mai iei de Andrei vin si te fut si pe tine ,dar si pe neamul tau.Sa ma pis pe tine.

(astept ban ip:d)

Edited by Tud0r. #Imparat #Codat

Retras

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ainox said:

Numele celui acuzat: DaeDriC - FoX
Cu ce va dat teapa (in cazul in care este necesar): A spus ca se ofera scripter si apoi mi-a sters forumul.
Descrierea situatiei: A spus ca se ofera scripter in comunitatea mea, apoi a inceput sa-si aduca 'turma' dupa el.I-am spus sa vina ca scripter, cu ca founder.In pozitia mea de founder mi se pare corect sa imi aleg eu staff-ul, nu el.Apoi s-a enervat, si bineinteles ca dupa ce i-am dat toate datele de la webhost, s-a razbunat stergandu-mi forumul.
Dovada (Imagini / Video): http://postimg.org/gallery/1zs18t62c/

Dragă Ainox, îmi pare dau să te anunț,ca :

1.nu eu ți.am ster forumul.De aici rezultă ca nu ai nicio dovadă ca l.am șters eu.

2.Când am discutat noi doi prima oară era vorbă ca vin ca partener și totodată ca și scripter,nu vin să muncesc ca fraier la panel și gamemode și tu să culegi laudele.

3.nu am venit cu nicio turmă pur si simplu erau 2 testeri care au înțeles greșit crezând ca vor primi grad

4.Din screenshot.urile tale nu reiese nimic.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaEdRiC-FoX said:

Dragă Ainox, îmi pare dau să te anunț,ca :

1.nu eu ți.am ster forumul.De aici rezultă ca nu ai nicio dovadă ca l.am șters eu.

2.Când am discutat noi doi prima oară era vorbă ca vin ca partener și totodată ca și scripter,nu vin să muncesc ca fraier la panel și gamemode și tu să culegi laudele.

3.nu am venit cu nicio turmă pur si simplu erau 2 testeri care au înțeles greșit crezând ca vor primi grad

4.Din screenshot.urile tale nu reiese nimic.

1.Erai singurul care avea acces la webhost (stai linistit, am backup)

2.Am zis sa vii ca scripter, sa incepem de la un gamemode ok, nu de la gamemode-ul tau de la 0.

3.Nu te-am pus sa faci panel, ti-am cerut sa pui gamemode-ul la punct.

4.Nu am cu ce sa ma laud, ti-am oferit si grad pe forum, stia toata lumea ca esti scripter daca s-ar fi deschis

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ainox said:

1.Erai singurul care avea acces la webhost (stai linistit, am backup)

2.Am zis sa vii ca scripter, sa incepem de la un gamemode ok, nu de la gamemode-ul tau de la 0.

3.Nu te-am pus sa faci panel, ti-am cerut sa pui gamemode-ul la punct.

4.Nu am cu ce sa ma laud, ti-am oferit si grad pe forum, stia toata lumea ca esti scripter daca s-ar fi deschis

Ba pula degeaba vb daca nu ai dovezi.Pana nu ai dovezi nu o sa te creada nici nimeni si o sa te alegi cu multe injuraturi de morti:d

Retras

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ainox said:

1.Erai singurul care avea acces la webhost (stai linistit, am backup)

2.Am zis sa vii ca scripter, sa incepem de la un gamemode ok, nu de la gamemode-ul tau de la 0.

3.Nu te-am pus sa faci panel, ti-am cerut sa pui gamemode-ul la punct.

4.Nu am cu ce sa ma laud, ti-am oferit si grad pe forum, stia toata lumea ca esti scripter daca s-ar fi deschis

Bun, pai mai copilaș, repet nu ți l.am șters eu, dar,crede.mă ca dacă vroiam să mă răzbun pe tine, nu mai aveai nici pe ce să pui backup.ul.

Apoi, ai zis să facem și panel,eu am stat toată noapte și am lucrat la panel, la oră 20:00 când tu dormeai eu eram pe server cu "turma" și testam fiecare comandă/job/sistem/etc, ce ai făcut tu în acest proiect? Iti spun eu nimic,în afara faptului ca mai ai și pretenții, stai liniștit, ca nu mor eu fără acest proiect :D

Oricum să știi și tu ca atunci când se aduce o acuzație cuiva , se aduc dovezi clare ,deși tu nu ai adus absolut nicio dovadă continui să mă acuzi.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaEdRiC-FoX said:

Bun, pai mai copilaș, repet nu ți l.am șters eu, dar,crede.mă ca dacă vroiam să mă răzbun pe tine, nu mai aveai nici pe ce să pui backup.ul.

Apoi, ai zis să facem și panel,eu am stat toată noapte și am lucrat la panel, la oră 20:00 când tu dormeai eu eram pe server cu "turma" și testam fiecare comandă/job/sistem/etc, ce ai făcut tu în acest proiect? Iti spun eu nimic,în afara faptului ca mai ai și pretenții, stai liniștit, ca nu mor eu fără acest proiect :D

Oricum să știi și tu ca atunci când se aduce o acuzație cuiva , se aduc dovezi clare ,deși tu nu ai adus absolut nicio dovadă continui să mă acuzi.

Pisate pe el:d

Retras

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DaEdRiC-FoX said:

Bun, pai mai copilaș, repet nu ți l.am șters eu, dar,crede.mă ca dacă vroiam să mă răzbun pe tine, nu mai aveai nici pe ce să pui backup.ul.

Apoi, ai zis să facem și panel,eu am stat toată noapte și am lucrat la panel, la oră 20:00 când tu dormeai eu eram pe server cu "turma" și testam fiecare comandă/job/sistem/etc, ce ai făcut tu în acest proiect? Iti spun eu nimic,în afara faptului ca mai ai și pretenții, stai liniștit, ca nu mor eu fără acest proiect :D

Oricum să știi și tu ca atunci când se aduce o acuzație cuiva , se aduc dovezi clare ,deși tu nu ai adus absolut nicio dovadă continui să mă acuzi.

:)) Pai, eu am platit tot, eu am facut comunitatea, categoriile de pe forum le-am facut eu, l-am gasit pe Rares care sa faca topicurile, iar pe Robi sa ma ajute cu diferite chestii minore.Ce voiai? sa scriptez eu in locul tau? Am zis ca ar fi frumos un panel, nu ti-am zis sa-l faci neaparat.Nu aveam gamemode si tu te plangi acum ca te-am pus eu sa faci panel.La ora 20:00 nu dormeam, eram la fotbal, pentru ca am si eu o viata, nu stau la pc toata ziua,dar ma rog.Ti-a sarit scanteia cand ti-am spus ca aleg eu staff-ul.N-am spus sa nu-ti dai cu parerea despre cine aleg, dar era decizia mea pana la urma.Nu mi se pare corect sa vii tu sa-mi spui mie pe cine sa aleg in staff pe propriul meu server, ma rog.

43 minutes ago, Tud0r. #Imparat #Codat said:

Ba pula degeaba vb daca nu ai dovezi.Pana nu ai dovezi nu o sa te creada nici nimeni si o sa te alegi cu multe injuraturi de morti:d

Ai grija cum vorbesti :) Nu era necesar sa te bagi in seama

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ainox said:

:)) Pai, eu am platit tot, eu am facut comunitatea, categoriile de pe forum le-am facut eu, l-am gasit pe Rares care sa faca topicurile, iar pe Robi sa ma ajute cu diferite chestii minore.Ce voiai? sa scriptez eu in locul tau? Am zis ca ar fi frumos un panel, nu ti-am zis sa-l faci neaparat.Nu aveam gamemode si tu te plangi acum ca te-am pus eu sa faci panel.La ora 20:00 nu dormeam, eram la fotbal, pentru ca am si eu o viata, nu stau la pc toata ziua,dar ma rog.Ti-a sarit scanteia cand ti-am spus ca aleg eu staff-ul.N-am spus sa nu-ti dai cu parerea despre cine aleg, dar era decizia mea pana la urma.Nu mi se pare corect sa vii tu sa-mi spui mie pe cine sa aleg in staff pe propriul meu server, ma rog.

Ai grija cum vorbesti :) Nu era necesar sa te bagi in seama

Mi se pare normal să.mi sară scânteia, eu eram în acel proiect ca ce? Ca scripter, ce beneficii aveam? Nimic.Plată nu,drepturi nu.Tu credeai ca vin să SCRIPTEZ așa moacă fără să primesc nimic? Te.ai înșelat.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaEdRiC-FoX said:

Mi se pare normal să.mi sară scânteia, eu eram în acel proiect ca ce? Ca scripter, ce beneficii aveam? Nimic.Plată nu,drepturi nu.Tu credeai ca vin să SCRIPTEZ așa moacă fără să primesc nimic? Te.ai înșelat.

A, ma scuzati domnule Shad0w, nu am bani sa va dau salariu.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ainox said:

A, ma scuzati domnule Shad0w, nu am bani sa va dau salariu.

Uite pustiule, pe mine puțin mă interesează ce crezi tu sau ca.mi faci mie reclamație ok? Dar un lucru ține minte, nimeni nu face nimic moacă.

T/C

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Ba face "moaca".Gasesti scripteri care nu au atatea pretentii ca tine si lucreaza gratis.Dar mna, nu stiu ce pretentii ai tu, sa scoti milioane din scripting.

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
10 hours ago, Ainox said:

Ba face "moaca".Gasesti scripteri care nu au atatea pretentii ca tine si lucreaza gratis.Dar mna, nu stiu ce pretentii ai tu, sa scoti milioane din scripting.

Acei scripteri fara pretentii si care lucreaza gratis nu se baga la comunitatile noi/mici. :) Aia sigur se baga la comunitati mari, doar ca la alea nu prea vad sa fie gratis... :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.