Jump to content
  • 0

Problema stay within the world boundries


Zaky

Question

Problema intalnita (descriere): Cand folosesc comanda /respawn imi apare aceasta imagine insotita de acel text.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): -
Imagini / Video (optional): QVVhltD.png
Ati incercat sa rezolvati singur?: Am verificat unele functii pe la onplayerspawn dar nimic.

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
6 hours ago, Zaky said:

Problema intalnita (descriere): Cand folosesc comanda /respawn imi apare aceasta imagine insotita de acel text.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu): -
Imagini / Video (optional): QVVhltD.png
Ati incercat sa rezolvati singur?: Am verificat unele functii pe la onplayerspawn dar nimic.

Asta este din cauza jocului un mic bug.Nu stiu din ce cauza nu am descoperit inca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, Adrian_Petre said:

Asta este din cauza jocului un mic bug.Nu stiu din ce cauza nu am descoperit inca.

Adrian cred ca este din cauza lag-ului, in pc nu imi face nici o problema.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, Adrian_Petre said:

Stiu ca si eu pateam asa pe un server,iti da dupa crash si nu te mai lasa sa intrii in cont?

Nu da crash deloc doar ca ramane imaginea aia cu textul atat.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ai spawn dala pe care il setezi tu ? daca da , pune spawn la casa/factiune sau spawn normal ( o pozitie la toti playeri daca nu au casa/factiune ) , acea chestii apare doar cand te duci la coordonate gen : 123123123  123123131 123123123 

Edited by MAXYMUSS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.