Jump to content

Persoane Vulnerabile (Tepari)


Pokie

Recommended Posts

Tepar: Tentativa de Teapa, Nu faceti Afaceri cu el ce contin $$$
Detine Gradul de Administrator pe un website Populat si destinat Jucatorilor de SA:MP incluisv in Ajutor PAWN
Nu va lasati indusi in eroare si sa ii oferiti Incredere doar din Motivul ca detine Administrator pe acel Forum
Tot acel forum in frunte cu el e o adunatura de Teparii
Adrese: [email protected]
Skype:  petry.claudiu
r9H6pVz.png

Am sa revin cu mai multe detalii:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg nimic din ce vrei tu sa ne arati mai sus.Am inteles insa o singura idee.Ai vrut sa cumperi de la Awesome(Owner THEG.RO si GTA-**.RO) un GameMode ( cel de la RULLLED.COM server care s-a deschis ieri seara si la care Awake a facut promovare) pentru suma de 200 Lei,dar ce ti-a dat el nu a fost bun deloc nici panel si nici gamemode.Atat iti spun GameMode-ul de la RULLED.COM e GameMode-ul mai vechi de la THEG.RO .

P.S. Scuze pentru reclama!

Retras

Link to comment
Share on other sites

Si daca eu iti spun ca lui Mafia sau KnowN i-am dat 500 lei pentru un gamemode unic crezi ca ma va crede cineva?

1.Nu inteleg de ce te bagi in seama asa,fiindca nu este treaba ta.

2.Awesome nu va da niciodata THEG-ul nici pentru 1000euro.

3.Nu ai dovezi cum ca el a facut plata catre Awesome.asa ca dupa parerea mea ai postat degeaba chestia asta.

PS: Adu dovezile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, eu sunt Ksenon, actualul proprietar ar THEG.RO, si voi posta aici deoarece Awesome nu are cont.

Awesome i-a dat acestuia fostul gamemode al comunitatii THEG, in versiunea acestuia finala, si fostul panel, pentru acea suma deoarece el nu mai are treaba cu sa-mp. Domnul RiNTH detinator RULLED a inceput sa-l vorbeasca pe la spate pe acesta cum ca modul ar fi bugat si panelul incomplet.

Acel gamemode pe care RiNTH l-a cumparat, este ultima versiune ce a rulat pe THEG, inainte ca acesta sa se inchida si este normal sa aiba buguri deoarece nu exista niciun server fara buguri.

Domnul RiNTH s-a apucat sa modifice tabelele din baza de date si automat panelul nu a mai functionat corespunzator.

Nu cred ca Awesome este un tepar din moment ce el ti-a vandut gamemodeul si panelul functionale, ca le-ai modificat tu e partea a II a.

 

Edited by stef12346
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domnule, Stimabile, Maria ta, Altetea ta, Suveranule, inchide botu plz.

Daca ai deschis un topic cu o imagine in care se regasesc decat 20 cuvinte spuse din partea unui copil suferind ca i-au dat flood comunitatii. Gm-ul merge perfect, nu inteleg de ce la tine a mers totul aiurea, dar la Ksenon (unul din actualii detinatori comunitatii THEG) i-a mers mai bine decat perfect? Pai, sa-ti spun eu de ce:

  1. Nu stii scripting, daca crezi ca ai cumparat un GM si un panel facut la un nivel inalt (vorbind de calitate) ca vei avea 1000 de playeri la deschiderea svr , nu e asa.
  2. Trebuia sa se asigure ce marfa cumpara, nu e vina lui Awesome. El  stabili un pret, el trebuia sa verifice daca merita sau nu.
  3. Esti infect Pokie, opps, vroiam sa zic CIOARA. Vin din inima moldovei, doar sa-ti f*t botu, adica ciocu, scuze.

P.S: Awesome e unul din putinii scripteri care au bunul simt si duc o afacere pana la bun sfarsit.

Edited by WiDuAlK.SaMp
Link to comment
Share on other sites

Ba ia nu va mai certati acum deoarece Gm care il detine Rulled in prezent este foarte foarte foarte buguit (textdrawuri aiurea,greseli de scriere,sechestrarile masinilor sunt total distruse,buguri la factiuni,buguri la joburi,buguri dealer s,a,m,d)deci nu aveti de ce sa va certati :DIar stafful este total pe langa +ca fondatorul nu stie o boaba de scripting (ii dau report ca are probleme cu sechestrarile masinilor si el imi da pm cica ce e aia sechestrare)+este prost organizat

 

Propun ban sau macar warn pentru L0k3D sik stef12346 deoarece are un limbaj neadecvat 

 

Edited by eror
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Totusi, exista vreo dovada in care sa se vada clar ca Awesome a dat teapa? Adica, oricine poate face o conversatie ca asta si poate intitula pe cineva drept 'tepar' si totusi nu mi se pare corect sa judecam pe cineva dupa o conversatie pe messenger.

 

Din cate am inteles, Awesome a vandut comunitatii Rulled un gamemode perfect functional, dar cu doua tabele lipsa in baza de date, carora le-ar fi explicat modul de creare (probabil nu a avut timp sa le mai faca el). Panelul oferit de Awesome comunitatii Rulled este similar cu cel folosit de theg.ro pana recent, si acela mergea bine. Cum spunea si Ksenon, Rinth ar fi modificat tabelele, ceea ce ar fi facut ca ucp-ul sa nu functioneze. Personal, cred ca modificarile facute de comunitatea Rulled asupra gamemode-ului l-au adus in starea in care se afla. Nu vreau sa apar pe nimeni, dar cred din toata inima ca Awesome nu e genul de om care sa dea tepe, de cand il stiu fiind un baiat de nota 10.

In concluzie, cred ca pana 'patimitul' nu aduce niste dovezi clare, Awesome nu poate fi etichetat drept tepar.

 

Edited by KruZZ
Link to comment
Share on other sites

Acum 18 ore, KruZZ a spus:

Totusi, exista vreo dovada in care sa se vada clar ca Awesome a dat teapa? Adica, oricine poate face o conversatie ca asta si poate intitula pe cineva drept 'tepar' si totusi nu mi se pare corect sa judecam pe cineva dupa o conversatie pe messenger.

 

Din cate am inteles, Awesome a vandut comunitatii Rulled un gamemode perfect functional, dar cu doua tabele lipsa in baza de date, carora le-ar fi explicat modul de creare (probabil nu a avut timp sa le mai faca el). Panelul oferit de Awesome comunitatii Rulled este similar cu cel folosit de theg.ro pana recent, si acela mergea bine. Cum spunea si Ksenon, Rinth ar fi modificat tabelele, ceea ce ar fi facut ca ucp-ul sa nu functioneze. Personal, cred ca modificarile facute de comunitatea Rulled asupra gamemode-ului l-au adus in starea in care se afla. Nu vreau sa apar pe nimeni, dar cred din toata inima ca Awesome nu e genul de om care sa dea tepe, de cand il stiu fiind un baiat de nota 10.

In concluzie, cred ca pana 'patimitul' nu aduce niste dovezi clare, Awesome nu poate fi etichetat drept tepar.

 

Asa este Kruzz ,Awesome u este genul de omul sa dea teapa,greu imi este sa cred ca i-a dat gm lui ,Rinth a facut praf gm ala !

Edited by eror
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, hai sa vorbim mai oficial sa para ca sunt diplomat, ca doar la asta va asteptati nu?

Sa incepem cu inceputul

@eror - de unde pana unde iei tu deciziile, sa iau ori nu ban sau warn. Am injurat deoarece imi permit, e un topic aiurea si ar fi trebuit de mult sa ajunga la cosul de gunoi pentru aceste acuzatii, dupa parerea mea total aiurea + dovezi insuficiente.

 

Si mai REPET inca o data, NU e vina lui Awesome ca au aparut buguri, acel cumparator care a luat GM-ul respectiv panelul dela Awesome trebuia sa se asigure din timp. Awesome putea sa stabileasca pretul si 500 roni, nu doar 200, e marfa lui deci el stabileste pretul. Trebuia sa verifice Gm-ul, ba poate are buguri, da poate nu merge systemul ala, el i-a dat banii si gata.

 

Si ca pe final, Pokie cioroi. Nu vorbi aiureli, nu e ok. Mai bine te-ai uita la tine, toti te iau drept un om de nimic care stie doar sa se dea mare.

Edited by L0K3D
Link to comment
Share on other sites

l85h8wz.png

L0K3D

Cavalerule nu stiu cine esti si de unde ai aparut Lock3d mai sunt inca 10000 ca si tine asa ca nu incerca sa fii tu cel diferit.

Am postat in numele acelui user care sa plans ca a primit ceva ce nu il ajuta cu nimic.

Vii din inima Moldovei Pai sa iti iau Familia in.. Incearca a te abtii sa nu ramai suferind ca si altii care au fost la fel ca si tine in gura, Calm si joc de Glezna ca sa anuntat Polei. Nu am de gand sa ma cert aici cu tine Vrei sa porti o discutie cu mine ma cauti pe MESS.

Sarbatori fericite si un An nou Cat mai Bun Pentru fiecare !

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, eror said:
Just now, Pokie said:

l85h8wz.png

L0K3D

Cavalerule nu stiu cine esti si de unde ai aparut Lock3d mai sunt inca 10000 ca si tine asa ca nu incerca sa fii tu cel diferit.

Am postat in numele acelui user care sa plans ca a primit ceva ce nu il ajuta cu nimic.

Vii din inima Moldovei Pai sa iti iau Familia in.. Incearca a te abtii sa nu ramai suferind ca si altii care au fost la fel ca si tine in gura, Calm si joc de Glezna ca sa anuntat Polei. Nu am de gand sa ma cert aici cu tine Vrei sa porti o discutie cu mine ma cauti pe MESS.

Sarbatori fericite si un An nou Cat mai Bun Pentru fiecare !

 

Ba ia nu va mai certati acum deoarece Gm care il detine Rulled in prezent este foarte foarte foarte buguit (textdrawuri aiurea,greseli de scriere,sechestrarile masinilor sunt total distruse,buguri la factiuni,buguri la joburi,buguri dealer s,a,m,d)deci nu aveti de ce sa va certati :DIar stafful este total pe langa +ca fondatorul nu stie o boaba de scripting (ii dau report ca are probleme cu sechestrarile masinilor si el imi da pm cica ce e aia sechestrare)+este prost organizat

Stimate domn Pokie, pe timpul cand Laur a cumparat banner nu se ocupa Awesome, se ocupa VANHAM( HAMHAM ) de comunitate. Toata lumea stie ce fel de persoana era ham ham.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L0K3D said:

Salut, hai sa vorbim mai oficial sa para ca sunt diplomat, ca doar la asta va asteptati nu?

Sa incepem cu inceputul

@eror - de unde pana unde iei tu deciziile, sa iau ori nu ban sau warn. Am injurat deoarece imi permit, e un topic aiurea si ar fi trebuit de mult sa ajunga la cosul de gunoi pentru aceste acuzatii, dupa parerea mea total aiurea + dovezi insuficiente.

 

Si mai REPET inca o data, NU e vina lui Awesome ca au aparut buguri, acel cumparator care a luat GM-ul respectiv panelul dela Awesome trebuia sa se asigure din timp. Awesome putea sa stabileasca pretul si 500 roni, nu doar 200, e marfa lui deci el stabileste pretul. Trebuia sa verifice Gm-ul, ba poate are buguri, da poate nu merge systemul ala, el i-a dat banii si gata.

 

Si ca pe final, Pokie cioroi. Nu vorbi aiureli, nu e ok. Mai bine te-ai uita la tine, toti te iau drept un om de nimic care stie doar sa se dea mare.

Oricine are dreptul sa isi exprime decizia, dar fara jigniri sau cuvinte vulgare. Data viitoare sa citesti regulamentul ok?

 

Daca Awesome nu are cont, putea sa isi faca si sa lamureasca situatia.

Topicul acesta nu-si mai are locul aici, deja incepeti sa va certati, T/C.

 

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.