Jump to content

FS | Curier job by SenXD | #2


SenXD

Recommended Posts

Salutare dragi tovarasi...in acest topic va voi prezenta + pune la dispozitie jobul Curier..

Acest jobarrow-10x10.png este in totalitate facut de mine..nu detine nici un bug....

Jobul se bazeaza pe urmatoarele etape:

* Mergeti in spate la..pizza boy-ul cunoscut pe mai multe servere...

* Si acolo puteti tasta comanda /startjob.

Prin comanda -> /startjob..va v-a aparea o masina de tip pony..(cred) este o dubita in orice caz :)

Si voi trebuie sa mergeti cu dubita prin toate checkpoint-urile...

* La sfarsit-ul turei masina v-a disparea si veti primii banii...

 

Comenzile job-ului sunt:

*/startjob

*/asd -> aceasta comanda a fost pusa la nimereala pentru a va teleporta la job..nu aveam in minte  alta comanda asa ca am spus "asd" in orice caz..merge :))

 

Poze:

Locul in care poti tasta /startjob:

http://postimg.org/image/4d1yw3skv/

Ce se intampla cand tastezi /startjob?:

http://postimg.org/image/pdnubbwpb/   -> Iti da masina 

Ce se intampla cand termini tura?:

http://postimg.org/image/i8hqpchd5/

Link de descarcare:

http://www.mediafire.com/download/xbtmaqdo39dnkid/CurierJob+by+SenXD.rar

http://pastebin.com/mUD6s107 ---> PASTE BIN

Va multumesc foarte mult pentru citirea + descarcarea acestui text jobarrow-10x10.png acesta a fost cel de-al 2-lea job creat astept notele/parerile voastre...stiu ca este cam simplu dar ...nu m-am gandit la ceva mai complex...in orice caz urmatorul job v-a fi unul uimitor si unic (parerea mea) 

Eu am fost SenXD si va urez o zi/seara placuta.Bafta!

Edited by SenXD
Am adaugat pastebin-ul
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca ai putea sa pui un link de Pastebin, pentru cei care nu vor sa downloadeze doar 2 fisiere.

Ce pot sa zic... nu e ceva extravagant la el, dar presupun ca ai muncit la el. 4/5 de incurajare.

 

 

private void Copiati_asta(Plagiatori p)
{
      if(p.name != "unknown")
      {
           Cursor.Hide();
           MessageBox.Show("Daca copiezi, esti considerat un zeu iar daca muncesti este consderat un nimic");
           MessageBox.Show("Cei ce muncesc sunt criticati mai aspru decat cei care copiaza, fiindca de la cei care muncesc se asteapta performante..");
           MessageBox.Show("Ofera acelei persoane care a muncit, macar un multumesc fiindca el e cel care-ti aduce tie laudele pe care el ar trebui sa le primeasca.");
           MessageBox.Show("Poti mintii o lume intreaga dar nu te poti minti pe tine.");
           MessageBox.Show("Sper ca acest mesaj sa-ti intre bine in cap, reputatie negativa imi va dovedi ca nu ai inteles nimic");
           MessageBox.Show("Multumesc....");
           Program.close();
      }
}
Link to comment
Share on other sites

Stimate XStormiests iti multumesc foarte mult pentru incurajarea ta..si pentru propunerea tot odata..

Voi tine cont de ce ai spus..si voi da un edit..pentru a pune pastebin-ul,inca odata iti multumesc!

EDIT: "Pentru a punE" - nu am scris E-ul

Edited by SenXD
Link to comment
Share on other sites

Cu placere, acum ca vad scriptul, observ ca ai lasat fiecare public existent in acest FS.

Iti sugerez sa nu o mai faci, ocupi memorie degeaba...

 

 

private void Copiati_asta(Plagiatori p)
{
      if(p.name != "unknown")
      {
           Cursor.Hide();
           MessageBox.Show("Daca copiezi, esti considerat un zeu iar daca muncesti este consderat un nimic");
           MessageBox.Show("Cei ce muncesc sunt criticati mai aspru decat cei care copiaza, fiindca de la cei care muncesc se asteapta performante..");
           MessageBox.Show("Ofera acelei persoane care a muncit, macar un multumesc fiindca el e cel care-ti aduce tie laudele pe care el ar trebui sa le primeasca.");
           MessageBox.Show("Poti mintii o lume intreaga dar nu te poti minti pe tine.");
           MessageBox.Show("Sper ca acest mesaj sa-ti intre bine in cap, reputatie negativa imi va dovedi ca nu ai inteles nimic");
           MessageBox.Show("Multumesc....");
           Program.close();
      }
}
Link to comment
Share on other sites

Multumesc extrem de mult stimatule pentru aceasta spusa..eu chiar nu am stiut de aceasta chestie..voi tine cont si nu se va mai repeta...si o intrebare am si eu si daca ai putea sa imi raspunzi as fi foarte recunoscator..

"Sti vre-un program usor de folosit pentru mapping?" Nu doresc MapEditor si MTA..ceva mai bunicel..multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.