Jump to content

* StunT LifE v1.4 * [0.3z]


.shadoW

Recommended Posts

La 3 euro oferi toate hartile?

Am vazut pe forum-ul tau ca ai un system gang, care are si /capture si tot ce imi trebuie :)) Mi-l poti da te rog ?

Daca vrei mapele ti le dau la 3 Euro ma poti contacta pe mess. Si daca le cumperi nu mai trebuie sa iti bati capul cu spawn-urile :) gen /sfair, este o mapa 100% originala xD

Edited by xStyle

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Ai vazut macar serverul original si ce am facut eu? Tu doar ai modificat culorile si numele de la ASW FAIL. Nu esti obligat sa iti placa ;).

Mare cacat ati editat toti. N-ati editat nimic =). Tot ce-ati facut a fost sa adaugati niste comenzi, sa schimbati niste culori, sa modificati niste textdraw-uri si sa mai stergeti sau adaugati alte chestii minore, si hop top gata server.

 

Am ceva pentru voi totusi =).

 

 

//----------------------------------------------------------------------

        else if(!cmd[arg_2] || cmd[arg_1] < '0' || cmd[arg_1] > '9' || targetid > MAX_PLAYERS || targetid < 0)//[
        //----------------------------------------------------------------------
        print("n--------------------------") ||
printf("{0066CC}Utilizeaza: {FFFFFF}"execcmd (PlayerID(0-%d)/All) (Command)"",MAX_PLAYERS) ||
print("Functioneaza: Will force specified player execute command") ||
print("--------------------------n");
//----------------------------------------------------------------------
else if ( !IsPlayerConnected(targetid) )
print("n{0066CC}ERROR:{FFFFFF}  This player is not connected!n");//X
//----------------------------------------------------------------------
else
{
   //------------------------------------------------------------------
if (cmd[arg_2] == '/')
CallRemoteFunction("OnPlayerCommandText", "is", targetid, cmd[arg_2]);//S
//------------------------------------------------------------------
else
SendPlayerMessageToAll(targetid, cmd[arg_2]);//S
//------------------------------------------------------------------
new targetname[24];
GetPlayerName(targetid, targetname, 24);//]

Bingo. In timpul procesului vostru de 'creatie' si 'editare', ati uitat niste comment-uri, pe care eu le-am lasat intentionat din motive destul de explicite.

 

[XSS] - eXtreme Super Stunt.

Normal ca nu ati sters coment-urile alea pentru ca nu ati inteles ce e cu ele =) ori poate nici nu ati stiut ce e cu ele.

 

 

//==============================================================================

// HAFKF - HiTman Anti Fake Kill Flood
//==============================================================================

Oh, really ? D-aia fs-ul se numeste 'MAFKF'.

 

 

#if defined MaxXx_Personal_Cars

|++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++|
|------------------------------------------------------------------------------|
|      StunT LifE Cars System by MefX - Copyright 2014                      |
|------------------------------------------------------------------------------|
|++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++|
#endif

maxpcsys by MefX. Observ =).

 

Sa mai caut ?

Multumitii lui sHiTman pentru toate serverele voastre, datorita lui le aveti =). Altfel, ati fi editat si acum SFR-ul.

El a fost cel care a pus pe net si RSE (XSS) V4 si WoS pe care le 'editati' in prostie, fara a pastra macar un credit.

Voi nu meritati nimic.

  • Upvote 1

3r4AlPA.png

Link to comment
Share on other sites

Mare cacat ati editat toti. N-ati editat nimic =). Tot ce-ati facut a fost sa adaugati niste comenzi, sa schimbati niste culori, sa modificati niste textdraw-uri si sa mai stergeti sau adaugati alte chestii minore, si hop top gata server.

 

Am ceva pentru voi totusi =).

 

Bingo. In timpul procesului vostru de 'creatie' si 'editare', ati uitat niste comment-uri, pe care eu le-am lasat intentionat din motive destul de explicite.

 

[XSS] - eXtreme Super Stunt.

Normal ca nu ati sters coment-urile alea pentru ca nu ati inteles ce e cu ele =) ori poate nici nu ati stiut ce e cu ele.

 

Oh, really ? D-aia fs-ul se numeste 'MAFKF'.

 

maxpcsys by MefX. Observ =).

 

Sa mai caut ?

Multumitii lui sHiTman pentru toate serverele voastre, datorita lui le aveti =). Altfel, ati fi editat si acum SFR-ul.

El a fost cel care a pus pe net si RSE (XSS) V4 si WoS pe care le 'editati' in prostie, fara a pastra macar un credit.

Voi nu meritati nimic.

Față de xss-ul care e aici pe forum, editul meu nu are viruși xD.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.