Jump to content

* StunT LifE v1.4 * [0.3z]


.shadoW

Recommended Posts

StunT LifE v1.4

 

Azi am decis sa imi postez serverul la care am lucrat ceva vreme. Nu am sa postez scriptul cu mapele pentru ca nu am permisiunea mapperului :). Daca doriti le puteti achizitiona la suma de 5 Euro iar eu va garantez primirea acestora. [PM pe forum cine doreste.]

 

Serverul are :

 

LuxAdmin [sqlite] sistematizat pe 11 nivele. In chat playerul cu admin nivel 11 are dupa nume [Founder], iar cel de nivel 10 [Owner].

Sistem de V.I.P. sistematizat pe 4 nivele, iar V.I.P. 1 este gratis, in chat va apare [V] langa nume.

Sistem de clan [sqlite]

Sistem race.

Sistem PM.

Sistem Jobs : Sofer de tir, Politis, taximetrist

Sistem de case personale

Sistem de masini personale.

3 anti flood-uri care dupa parerea mea protejeaza foarte bine.

 

Credite:

Scripts : MefX, GameR

Maps: SenZzZatzyoNNN

Helps: SenZzZatzyoNNN & Ray.Rock.

 

ATENTIE NU STERGETI CREDITELE, AM LUCRAT MULT LA ACEST SERVER, multumesc anticipat.

 

 

Download : http://www.solidfiles.com/d/9663956151/SL_V1.4.rar

 

 

Puteti vedea si mapele de pe server aici:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VkmFI3YEXgY 

Edited by xStyle
  • Upvote 1

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

 

Credite:

Scripts : MefX, GameR

Maps: SenZzZatzyoNNN

Helps: SenZzZatzyoNNN & Ray.Rock.

 

ATENTIE NU STERGETI CREDITELE, AM LUCRAT MULT LA ACEST SERVER, multumesc anticipat.

 

Nu le stergeti ca le-a sters el pe cele originale cand a facut editul asta.

 

Server edit (macar daca ar arata mai bine fata de original) ..

Link to comment
Share on other sites

Nu prea "dansez" cu Stunt-ul. Dar asta arata bine. Good Job :3

Multumes pentru apreciere.

Nu le stergeti ca le-a sters el pe cele originale cand a facut editul asta.

 

Server edit (macar daca ar arata mai bine fata de original) ..

Ma intreb daca ai vazut serverul original al lui GameR si fa diferenta intre original si ce am lucrat eu. Plus de ce te bagi unde postez eu? E mai important ce fac eu ;) . Nu vreau sa o dam in cearta dar tu asta faci mereu.

Gj pentru efort!

Multumesc.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Credite:

Scripts : MefX, GameR

Maps: SenZzZatzyoNNN

Helps: SenZzZatzyoNNN & Ray.Rock.

LoL, in nici un caz, GameR nu e scripteru =))

GameR doar a editat si el la randul lui serverul, scripterii adevarati sunt [XSS]MaxXx si [sh].HiTman.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

LoL, in nici un caz, GameR nu e scripteru =))

GameR doar a editat si el la randul lui serverul, scripterii adevarati sunt [XSS]MaxXx si [sh].HiTman.

Ai vazut macar serverul original si ce am facut eu? Tu doar ai modificat culorile si numele de la ASW FAIL. Nu esti obligat sa iti placa ;).

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Ai vazut macar serverul original si ce am facut eu? Tu doar ai modificat culorile si numele de la ASW FAIL. Nu esti obligat sa iti placa ;).

Vrei sa vezi ce am fct eu? Ia ma omule si uitate ca am adaugat multe in el ^_^.

Eu nu ti-am zis ca nu-mi place serverul, ci ca scripterul nu e gamer, ci MaxXx si HiTman =)).

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Puteai sa zici macar multumesc DubStep_. ca atunci cand am fost prieteni ai facut aceasta prezentare cu mapele :)

 

Niciodata nu am zis ca serverul asta e urat ba din contra e chiar ok :P . Nu credeam ca o sa il pui aici :D dar oricum ai facut

 

o treaba destul de buna :)) , doar tu mi-ai purtat pica nustiu de ce :)) si au fost niste jigniri la mijloc stim noi care .. nu vreau

 

sa intru in amanunte :)) Bafta cu Star Life si sa faci 50/50 :) . Sper ca de acum dupa toata cearta asta :)) sa nu mai fie

 

nevoie sa ne jignim , nici eu n-am procedat ok da nici tu in finee Bafta inca o data xD . 

Link to comment
Share on other sites

Puteai sa zici macar multumesc DubStep_. ca atunci cand am fost prieteni ai facut aceasta prezentare cu mapele :)

 

Niciodata nu am zis ca serverul asta e urat ba din contra e chiar ok :P . Nu credeam ca o sa il pui aici :D dar oricum ai facut

 

o treaba destul de buna :)) , doar tu mi-ai purtat pica nustiu de ce :)) si au fost niste jigniri la mijloc stim noi care .. nu vreau

 

sa intru in amanunte :)) Bafta cu Star Life si sa faci 50/50 :) . Sper ca de acum dupa toata cearta asta :)) sa nu mai fie

 

nevoie sa ne jignim , nici eu n-am procedat ok da nici tu in finee Bafta inca o data xD . 

Da puteam. Am uitat :), fara supararea. 

 

Am postat serverul pentru ca am luat o țeapă să zicem așa xD. Pică să iți port :-j nu. Aman2 ne-am jignit nu mai conteaza. Dar eu nu inteleg dc toti de pe forumul #% da un reply cam la fiecare topic unde postez eu. 

 

 



 

 

 

Serverele chiar și dacă le editezi trebuie sa păstrezi creditele! Nu că ești obligat în unele, dar în altele trebuie conform licenței sub care lansezi game mode-ul.

Eu as fi pastrat si creditele reale. Eu am inceput in Martie sa editez acest GM[ care a fost postat recent. Daca as fi stiut creditele originale le-as fi pastrat. in Credits era GameR.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Daca cinstit nu pre imi place GM-ul acest , este bine lucrat la el , mam uitat ce are si el inauntru , dar oricum KnwoN face lucru mai bine , si sunt de acord cu el ca GameR nu e screipter , am luat multe tepe de la el chiar cu WoS ... tot eu i lam dat si am luat teapa ..... 

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

Daca cinstit nu pre imi place GM-ul acest , este bine lucrat la el , mam uitat ce are si el inauntru , dar oricum KnwoN face lucru mai bine , si sunt de acord cu el ca GameR nu e screipter , am luat multe tepe de la el chiar cu WoS ... tot eu i lam dat si am luat teapa .....

Si eu am auzit de el ca da țepe.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Nu ai auzit, stii.

De asta e constient orice persoana care are server :))

De acord cu tine , dupa c iam dat WoS nu imi mai raspundea , si ma adaugat la igg pe mess si dupa spunea ca il plagiez :))

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu ai auzit, stii.

De asta e constient orice persoana care are server :))

Voua nu stiu ce va facut, dar pe mine GameR m-a ajutat. Am descoperit niste buguri pe sv. Am sa le rezolv si am sa repostez link de download.

Edited by xStyle

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Ganganie la ganganie trage :))

Te bagi in seama degeaba.

Cum ma fac Admin?

Trebuie sa deschizi baza de date Accounts.db . Cred ca am lasat si fisierul cu R SQL acolo. Iti cauti numele si urmaresti pana unde vezi coloana cu Admin si acolo iti setezi nivelul dorit. Sau poti sa introduci parola RCON si sa scri /setlevel id si nivelul [exemplu : /setlevel 0 11]

Fail...

In loc sa il ajuti tu faci pe zmeul :). Consider postul tau ca fiind +1

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Te bagi in seama degeaba.

Trebuie sa deschizi baza de date Accounts.db . Cred ca am lasat si fisierul cu R SQL acolo. Iti cauti numele si urmaresti pana unde vezi coloana cu Admin si acolo iti setezi nivelul dorit. Sau poti sa introduci parola RCON si sa scri /setlevel id si nivelul [exemplu : /setlevel 0 11]

In loc sa il ajuti tu faci pe zmeul :). Consider postul tau ca fiind +1

Ar trebuii sa-ti dau replica dar.. nee, m-am saturat de tine...

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Frumos edit.

 

Ar trebuii sa-ti dau replica dar.. nee, m-am saturat de tine...

Mai bine lasa spam-ul si veziti de treaba.

Tu ca un moderator, ar trebui sa fi un model pentru ceilati.

Dar nah... tu cauti doar sa faci scandal.

 

PS: Daca ai asa de mult tupeu, dute prin oras-ul / sat-ul tau undeva si iate de cineva. Nu intre aia 4 pereti. Ca toti copii au tupeu intre aia 4 pereti.

logo.png.f723e59b96f41964776cd3cd64d10ba

Link to comment
Share on other sites

Frumos edit.

 

Mai bine lasa spam-ul si veziti de treaba.

Tu ca un moderator, ar trebui sa fi un model pentru ceilati.

Dar nah... tu cauti doar sa faci scandal.

 

PS: Daca ai asa de mult tupeu, dute prin oras-ul / sat-ul tau undeva si iate de cineva. Nu intre aia 4 pereti. Ca toti copii au tupeu intre aia 4 pereti.

Altu care se baga in seama, daca nu sti ce sa faci cu creierul ala, nu il folosi..

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.