Jump to content
  • 0

Ajutor cash


Sn4Ke

Question

Problema intalnita (descriere):Salut, vreau sa schimb suma de bani care ii acordata unui player nou, suma este de 1kk si eu vreau sa ii dau 10k din partea serverului. ma ajutati ? , severul ruleaza pe MYSQL R5
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):-
Liniile de cod / sursa / script-ul:nu stiu unde sa caut
Imagini / Video (optional):-
Ati incercat sa rezolvati singur?:da

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Buna ziua Sn4Ke

 

Am studiat cu atentie problema descrisa de tine si am ajuns la urmatoarea concluzie:

1.Este posibil ca new =randphone 1000000; sa fie valoarea primita la inregistrare asa ca modifica 1000000 in 10000.

2.Pentru o studiere mai amanuntita esti rugat sa ne prezinti OnPlayerConnect,OnPlayerRequestClass sau OnPlayerSpawn dupa cum a specificat si [sE]KnowN.

 

Iti multumesc pentru atentie si sper ca ti-am fost de folos.

Cu stima,

Onica Razvan.

Pentru suport nu ezitati sa ma contactati printr-un mesaj privat sau un mesaj pe Y/M.(Scripting sa:mp/cs,ScripturiWEB,phpbb,mysql,ipb,photoshop,html)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OFF: Ba snake te-ai apucat de scriptat?=)) Vai capu tau.

 

ON: Cauta la dialogul unde se inregistreaza player-ul si ai sa gasesti acolo. GivePlayerMoney

public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.