Jump to content
  • 0

Problema Ceas - Textdraw


MrAndrei

Question

Problema intalnita (descriere):Am problema urmatoare:La serverul meu de samp , pana acum cateva zile , l-am administrat din pc , si l-am testat pe localhost , acum cand am achizitionat un host , l-am urcat pe host dar apare un textdraw din tutorial , la inceput , apoi data.Cu timpul data ( ceea care apare ) , se suprapune cu ora , ceea de sus dreapta , deci este inlocuita.Am incercat cu un FileScript , la inceput a functionat dar apoi , ziua , ex:Luni , aparea mai jos , mai jos insemnand , in subsolul ercanului , acum am schimbat FS-ul , ceasul a fost inlocuit dar acel textdraw care imi aparea la inceput a reaparut.Chiar nu stiu cum sa il rezolv.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):Nu este o eroare PAWN.
Liniile de cod / sursa / script-ul:-
Imagini / Video (optional):

 

NumdFVj.jpg

 

 

Ati incercat sa rezolvati singur?:Da.Sper sa ma puteti ajuta sa o rezolv.

Edited by MrAndrei
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1.Eu nu inteleg de ce ai mai pus un textdraw cu data in care suntem daca tu ai unul sus in dreapta(uitate unde ai heal-ul)

2.Posteaza scriptul la care ai problema.

 

Nu cred ca ai inteles.

Ca sa iti pot explica mai clar : da-mi add:

skype:<nu se lasa id-uri>

Mess:<nu se lasa id-uri>

Chiar as avea nevoie de ajutor , va rog frumos , multumesc nespus de mult.

Edited by Gireada
Post cu ID
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.