Jump to content
  • 0

Comenzi Secrete Blown


1Life1

Question

Problemă întâlnită (descriere):Am gm blown editat de mn da are comenzi secrete
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Are comenzi secrete
Liniile de cod / sursa / script-ul: nu le stiu
Imagini / Video (optional):
Aţi încercat să rezolvaţi singur?: da am gasit doar 3 si am cautat if(strcmp(cmd, cu pawno si am vazut toate comenzile si secrete am gasit doar 3 si am auzit ca sunt mai mult de 9 si am stat 1 ora sa ma uit peste toate comenzile doar 3 secrete am gasit

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Salut,problema este urmatoarea,daca ai comanda /createnote stergeo sau modifico in alta comanda ex in loc de /createnote scri /nuimidauadminniciodata sau ceva mai complicat care numai tu sa sti aceasta comanda.Nu o sa iti spun cum iti poti da admin cu aceasta comanda,fiindca ai putea intra pe alte servere si sa dai ban altor playeri...In fine,alte comenzi ascunse nu stiu daca are,altceva...De ce nu ti-ai luat alt mod de pe net,exemplu Virtual RPG...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deci,cu ce te putem ajuta?Poate cineva(eu sau altcineva) nu cunoastem modul Blown....Spune cu ce te putem ajuta,daca vrei sa ii scoti comenzile apeleaza la un scripter in aceasta sectiune,( http://www.sa-mp.ro/forums/topic/19108-cau%C5%A3i-un-scripter-atunci-posteaza-aici/ ).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.