Jump to content
  • 0

Sprijin Update


w3b

Question

Nick: w3b

Problema: Salut, am avut diferite probleme la server si imi tot ziceau unii " trb sa dai update la ...plugin , steamer...etc" cum dau aceste update-uri ? trb sa este vre-un program ceva ?

Errori: -

Linii script: -

Ai incercat sa rezolvi singur ?: Am cautat pe google , pe youtube , pe diferite site-uri de scripting si pe wiki samp dar nu am gasit nimic :|

PS: Scuze daca nu am postat unde trb , scrie discutii scripting si eu consider ca si update-urile se incadreaza in aceasta categorie.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Salut w3b,pentru a updata serverul cu streamer plugins etc,mergi pe google si scri download streamer sau depinde cum ai tu serverul,pe mysql sau fara.Daca ai pe mysql scri download streamer mysql.Ok,il downloadezi si dupa il pui in folderul plugins dupa care il inlocuiesti pe celalalt din serverul tau.

Succes.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ms adrian :D dar trb neeaparat sa dau update la ele ? eu le am pe cele de la blown si poate bag altele mai proaste ... exista vreun site unde sunt dalea noi ? ca am vz streamer din 2009 pe samp.com , altele mai noi exista ?

Link to comment
Share on other sites

Ms adrian :D dar trb neeaparat sa dau update la ele ? eu le am pe cele de la blown si poate bag altele mai proaste ... exista vreun site unde sunt dalea noi ? ca am vz streamer din 2009 pe samp.com , altele mai noi exista ?

Postul este facut din 2009 poate, dar lui i-a fost dat update, nu avea rostu sa faca un alt topic.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.