Jump to content

Un copil :))


[XSR]NexT

Recommended Posts

Mda... ce sa-i faci lasa-l sa se bucure si el daca am reveni in trecut pentru cateva minute prin 2012 ne-am amuza mult pe seama lui . :)) Si sa nu uitam ca acest forum la ajutat la foarte multe probleme adica acei "admini cretini" . :D

Link to comment
Share on other sites

Asta-i dela facut special pt alocatie, ca pt altceva nu e facut. La nastere sigur a fost scapat in cap.

I-am dat ban permanent. Oricum are RDS, si daca e destept poate sa revina pe aici :) Daca prin absurd reuseste sa-si faca cont, ii detectez MAC-ul de la PC si ii dau ban pe MAC. O s-o ia in dinti dupaia :)

Asta am pus la reason, la banul lui:

Admini redusi mintal? Ha! Mai du-te pe la scoala si invata sa scrii corect romaneste si apoi spune de altii, si cand faci pe altcineva redus mintal, uita-te si in oglinda sa te vezi pe tine...dar ai grija sa te asiguri ca iti iei mai multe oglinzi, ca mai mult ca sigur se vor sparge cand te uiti in ele.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Trebuia să spui că nu ai făcut totul singur.

Din descriere "Made by Martyz, Alpacino and NexT".

Oricum felicitari mapa arata tare rau :x.

Pai oricum se vede din titlul videoclipului creatorii :)

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna!Am avut si eu de aface cu acest tip acum 3 sau 4 ani in urma,de cand un alt prieten si-a incheiat socotelile cu samp-ul si l-am preluat eu,dupa care i-am dat modul A Doua Viata pe care am sa il postez pe net in 10 minute,dupa care a inceput sa ma injure si sa ma faca redus mintal fara sa ii spun vreun pss.In fine,daca a-ti observat si acum 1 an in urma a revenit ''baiatul'' si vroia sa ma faca de ras.Dar s-a dovedit pana la urma cine sunt cu adevarat,si Mafia,ai tot respectul meu din lume,fiindca m-ai crezut de la bun inceput.

RESPECT!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.