Jump to content
  • 0

Problema HouseSystem


s1N3d_28

Question

Nick: s1n3d_28

Problema: Deci ieri am scos un [fs] sistem de case a mers totul ok pana la faza cu /buy si /sell, cand folosesc oricare dintre aceste comenzi serverul se inchide automat... am observat ca, cand compilez imi da o eroare .

Erori / warnings: D:\Games\Samp Server\filterscripts\new2.pwn(3) : fatal error 100: cannot read from file: "dudb"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

Lini/script:[pawn]#include <dudb>[/pawn]

Ai incercat sa rezolvi singur ?: Am incercat , dar nici cum nu am reusit . Va astept raspunsurile !

Daca ma inrolati in razboi ma declar inapt caci nu vreau sa fiu erou intr-o tara te ca*at .

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

Am gasit problema in [FS]-ul de la sistem era pus [pawn]#include <dudb>[/pawn] , iar in pawno/include fisierul se numea ldudb apoi corectat    in [FS] [pawn#include <ldudb>][/pawn] , si vad ca merge.. :D Mersi baieti aveti cate un + de la mine fara voi nu stiam unde sa caut .

Daca ma inrolati in razboi ma declar inapt caci nu vreau sa fiu erou intr-o tara te ca*at .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.