Jump to content

Setari GTA San Andreas


Raffaello

Recommended Posts

Salutare! In primul rand sper ca am postat in sectiunea care trebuie, altfel, imi cer scuze!

La un moment dat, am modificat setarile din GTA San Andreas, ca sa fie mai accesibile unui copil mic, mai precis am setat sa mearga cu masina si cu personajul din sageti, nu din W A S D. Apoi am vrut sa revin la setarile normale, ca sa ma joc eu, si dupa ce am dat Restore Default, ca sa revina la setarile initiale, am avut surpriza sa vad ca setarile nu au fost facute asa cum erau inainte(adica cum sunt cand instalezi GTA:SA), ci au fost mai ciudate si diferite, mai exact de pe Z - acceleratia si alte modificari ciudate. Am sters gta_sa.set si apoi tot asa, am reinstalat GTA:SA, si tot asa.

Ce as putea face sa revin la setarile acelea care vin, din cate stiu eu, implicit odata cu instalarea jocului GTA:SA. In principal ma intereseaza W A S D sa fie. Am incercat sa le fac eu, dar nu am reusit.

Ma poate ajuta cineva cu un gta_sa.set care sa fie asa cum am mentionat mai sus?

Astept un raspuns. Multumesc anticipat!

Cu respect, Raffaello!

Your actions will always follow your beliefs.

Link to comment
Share on other sites

Pot sa le refac, dar datorita faptului ca sunt foarte incurcate, sterg unele si raman altele fara setari facute si nu stiu cum sa le fac exact asa cum sunt ele "stock" pentru ca m-am obisnuit cu ele "stock"

Anyway, am gasit un gta_sa.set pe internet care sa fie "original".

http://mediafire.com/?le3hlw8qv5fh23n

Daca cineva mai are problema ca a mea, sau asemanatoare, poate folosi acel gta_sa.set, are setarile originale!

Your actions will always follow your beliefs.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.