Jump to content
  • -1

Putin ajutor cu un gm fara baza de date.


Samp_Staff

Question

  Salutare all, am o problema cu un gm foarte cunoscut [redz.......] in fine lam luat depe net si lam deschis cu localhost mam inregistrat mam jucat putin pe el dpa am zis sa imi dau admin cand m-am bagat in scriptfilles nu exista nici un folder sau un loc unde sa imi gasesc fisierul in care sa imi dau admin, am incercat sa ma iau dupa un tutorial tot de pe samp.ro dar in gm nu am gasit nici unde mysql_connect sau cum era at am zis sa il urc pe host lam urcat pe host{hostul are baze de date} dar cand m-am uitat in fille zile dupa ce mam inregistrat din nou tot nu gaseam. :huh:

-As fi foarte multumit si fericit daca mati ajuta voi daca sar putea cu teamviewer 7 ar fi si mai bine pentru ca mas putea uita la voi cum faceti si pe viitor as invata :smiley: :grin:   

                                                                                                                                                            Va multumesc Anticipat Darius ;)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

Stiu baza de date nu e in scriptfilles dar cand un player se inregistreaza pe un server de foarte multe ori locatia unde se salveaza datele playerilor este in Scriptfilles/User. am facut in scriptfilles un folder cu User dar tot nu apare. ma poti ajuta cumva te rog foarte mult. :cry: :smiley:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.