Jump to content

New RPG GameMode


Gireada

Recommended Posts

Aproape am terminat un GM inceput de la 0, as dori de la voi, cate ideei mai originale si unice si cateva joburi.

Puteti vedea joburile actuale in poza de mai jos.

samp122fg.png

GameModu-ul cuprinde:

Sistem de Guvernamant.

Sistem de dobanda.

Sistem de Vehicule Personale.

Verona Mall System.

Sistem Dinamic de Peruci.

Sistem Dinamic de Speci/Palarii.

Sistem Dinamic de Ochelari/Casca.

Sistem de Rob Bank.

Job-uri 8 v actual.

Rent Vehicule.

Sistem de Experienta.

Sistem de Case.

Sistem de Afaceri.

Sistem de Spalatorie.

Sistem Controlul Vehiculului.

Sistem Baterie.

Sistem de Administratie.

Sunt 14 Factiuni pe Server.

Deci va rog sa mai veniti cu ideei si sa fie cat mai explicite. Multumesc :kiss:

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

La joburi:

*Dealer de Droguri:Dar sa te duci la ferma de langa tunelul SF si sa plantezi iarba,dupa 5 minute sa te duci sa culegi.

*Car Jacker:Zic eu aici ar fi bine sa furi masinile nu sa iei una de pe strada si so duci undeva.Sa faci un sistem de furt,dupa ce ai furat masina sa primesti wanted si sa trebuiasca sa duci masina cat mai repede intr-un loc.

*Gunoier:Aici ar trebui sa faci,ceva de genu intri intr-un checkpoint si sa dai /trash si sa folosesti actiunea CARRY dupa care sa pui gunoiul in masina

*Detectiv:Asta este un job clasic dar bun,zic eu,dar sa poata fi folosit doar de Politisti

*Avocat:Deja iti dai seama dupa nume,dar cand dai /elibereaza,sau /free sa fie random adica sa il eliberezi sau nu.

*Whore:Comanda /sex,dar daca zici ca este RPG eu zic sa faci o comanda /protejare sau cum vrei tu in care sa fie protejat,daca nu foloseste comanda sa primeasca o boala care sa ii scada HP.

*Karatist:Comenzi /lectie /stoplectie,cel care ia jobul karatist sa primeasca direct stilul de lupta,cei care vin si vor sa invete sa primeasca dupa /lectie stilul de lupta.

Idei:

*Nu stiu daca ai factiunea NFS club dar daca o ai sa bagi un sistem de drift points: la un anumit punctaj sa primesti ceva bani,o masina personala,dar punctajul sa fie mare

*Lucruri din Single Player:Intr-un loc sa faci un sistem de basket daca stii in single player langa casa lui sweet este mingea aceea de basket in care poti sa te joci.

*Mini-Mission:Ceva care sa semene cu misiunile din single player.

*Biliard:Exista,dar este pentru distractia player-ilor

*Sa faci un event in aer pe o platforma stiu ca esti maper deci ai putea sa faci,dar sa fie cu tancuri LTS.

Acu nu prea imi mai aduc aminte,revin cu edit mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.