Jump to content

New Gm.


Massari

Recommended Posts

Cel mai potrivit GM ca sa faci sa fie UNIC sa nu fie RPG/STUNT/DM/RP/HARD RP/GF si care mai exista sa fii cu un mod nou de genu cum e trucker dar sa faci cu alt job si misiuni noi.

Eu de mult ma gandesc sa fac un GM doar pe un anumit subiect (job) cu faorte multe misiuni (normal npc-uri si astea cum spunea Gireada). Deoarece odata ce ai 100++ misiuni si daca l-ai face ca level-ul sa creasca numai daca face misiuni ai avea un succes enorm la playeri deoarece vor avea ce face.

GTA SAN ANDRES SINGLEPLAYER se joaca deoarece au ce face pe server.

Link to comment
Share on other sites

Cel mai potrivit GM ca sa faci sa fie UNIC sa nu fie RPG/STUNT/DM/RP/HARD RP/GF si care mai exista sa fii cu un mod nou de genu cum e trucker dar sa faci cu alt job si misiuni noi.

Eu de mult ma gandesc sa fac un GM doar pe un anumit subiect (job) cu faorte multe misiuni (normal npc-uri si astea cum spunea Gireada). Deoarece odata ce ai 100++ misiuni si daca l-ai face ca level-ul sa creasca numai daca face misiuni ai avea un succes enorm la playeri deoarece vor avea ce face.

GTA SAN ANDRES SINGLEPLAYER se joaca deoarece au ce face pe server.

Si eu mam gandit la ceva de genul acesta.

Dami PM cu id`ul tau de mess.

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.