Jump to content

Propuneri.


DarkyTheAngel

Recommended Posts

Salut.Aceste propuneri le voi adresa in special, echipei SA-MP Romania.Propun sa faceti cateva schimbari regulamentului si sa adaugati reguli mai stricte.De asemenea, sa se puna "tag"-uri in fata numelui topicului de la Discutii Scripting si etc.De asemenea, propun sa se foloseasca un limbaj cat mai adecvat si civilizat, nu ma refer la injuraturi, spun de limbajul pe care il folosesc 95% din membrii acestei comunitati (limbajul de Y!M).Este o "harababura" totala, iar pe zi ce trece, este din ce in ce mai rau.Pacea acestui website a fost distrusa de toti incepatorii care intra si cer scripturi intr-o veselie care se gasesc la o cautare pe google.Unii chiar cer functii care se gasesc pe wiki.Acestea fiind spuse, cred ca propunerile mele au fost unele buna.Sper sa nu lasati comentraii cu PRO si CONTRA doar pentru dorinta de a face +1 la posturi.Daca vreti sa lasati o parere, argumentati-o.O zi/seara buna!

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit cineva ia atitudine.

Sunt de acord cu tine.

Dar totul ar fi degeaba pentru ca userii actuali deja nu respecta regulamentul asta simplu dar gandestete sa se aplice unul mai strict..

Nu ai ce sa le faci, atat ii duce mintea si nu poti face nimic impotriva asta oricat ti-ai dorii de mult.

Si eu imi doresc sa fie mai aranjat forumul asta, sa nu fie asa o harababura dar nu mai e ce a fost odata.

Am spus-o de multe ori si o mai spun, au mai ramas MAXIM 10 oameni pe aici care stiu intradevar cate ceva.

Restul..ma abtin.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Aceste propuneri le voi adresa in special, echipei SA-MP Romania.Propun sa faceti cateva schimbari regulamentului si sa adaugati reguli mai stricte.De asemenea, sa se puna "tag"-uri in fata numelui topicului de la Discutii Scripting si etc.De asemenea, propun sa se foloseasca un limbaj cat mai adecvat si civilizat, nu ma refer la injuraturi, spun de limbajul pe care il folosesc 95% din membrii acestei comunitati (limbajul de Y!M).Este o "harababura" totala, iar pe zi ce trece, este din ce in ce mai rau.Pacea acestui website a fost distrusa de toti incepatorii care intra si cer scripturi intr-o veselie care se gasesc la o cautare pe google.Unii chiar cer functii care se gasesc pe wiki.Acestea fiind spuse, cred ca propunerile mele au fost unele buna.Sper sa nu lasati comentraii cu PRO si CONTRA doar pentru dorinta de a face +1 la posturi.Daca vreti sa lasati o parere, argumentati-o.O zi/seara buna!

Ce regulament sa se schimbe ma ? :|. Crezi ca il va respecta cineva ?

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

Ce regulament sa se schimbe ma ? . Crezi ca il va respecta cineva ?

da

eu te sustin avand in vedere ca si eu am facut greseli [

dar unii chiar nu vor sa inteleaga

pro.gif

Si pentru ce crezi ca suntem pusi aici ?. Simplu, sa aplicam regulamentul.

Si sunt sigur ca o sa fie ( deja este ) ordine pentru ca staff-ul este foarte activ.  :cheesy:

communitylogosml.png

94.23.120.101:7778

Link to comment
Share on other sites

PawnFox" post="131778" timestamp="1359991321"]

Si pentru ce crezi ca suntem pusi aici ?. Simplu, sa aplicam regulamentul.

Si sunt sigur ca o sa fie ( deja este ) ordine pentru ca staff-ul este foarte activ.  :cheesy:

da cam ai dreptat doar ziceam ca is unii care fac si tot nu inteleg cum sa faca

+ca il sustineam pe Darky

M-am lasat de comunitatea sa-mp.ro

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt total de acord, deja ma streseaza astia cu limbajul lor de Y!M.

Ce limbaj e asta fratiolor? k? cf? bft? dnd? Lol? Wtf? :| Lasati astea, vorbiti romaneste.

Dar, Darky, crezi ca cineva asculta? Eu as crede ca cine nu respecta regulamentul, sa ia ban pe o perioada destul de lunga, nu doar warn. Voi nu v-ati satura de ei?

PRO.

9zZndmN.png
Link to comment
Share on other sites

:.." post="131943" timestamp="1360140548"]

Eu sunt total de acord, deja ma streseaza astia cu limbajul lor de Y!M.

Ce limbaj e asta fratiolor? k? cf? bft? dnd? Lol? Wtf? :| Lasati astea, vorbiti romaneste.

Dar, Darky, crezi ca cineva asculta? Eu as crede ca cine nu respecta regulamentul, sa ia ban pe o perioada destul de lunga, nu doar warn. Voi nu v-ati satura de ei?

PRO.

Si ce nu iti convine de exemplu la LOL ?!? sau WTF ... ?

Nu putem impune userilor cum sa se exprime, ma refer la gramatica ...

communitylogosml.png

94.23.120.101:7778

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.