Jump to content

Cerere script !


Massari

Cerere script Contra-Cost ?   

9 members have voted

  1. 1. Cerere script Contra-Cost ?

    • Pro
      7
    • Contro
      2


Recommended Posts

Ar trebuii sa se faca contra-cost cel putin si sa se aleaga cativa scripteri care sa preia comenzile.

Ca sa nu fie incurcatura, cei care cer un script o sa posteze toate detaliile si suma maxima care o pot da celui care va face.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebuii sa se faca contra-cost cel putin si sa se aleaga cativa scripteri care sa preia comenzile.

Ca sa nu fie incurcatura, cei care cer un script o sa posteze toate detaliile si suma maxima care o pot da celui care va face.

Mdea, toti n00bi intra " Vreau comanda /blablablabla va rog cat de repede va rog frumos " Uni sunt prea disperati.

Pro

contra

Dece contra ? /:) Cand o sa inveti si tu mai bine script o sa vezi ca o sa fie pro ;)

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

Pai da..asa cred si eu..dar daca eu acum nu stiu foarte bine sa scriptez,ce sa fac?

Inveti.Citesti pe wiki pentru ca din aceasta cauza, s-a facut acel website.Cat despre idee, nu este una rea.Adica, din ce in ce mai multi scripteri incepatori au "invadat" acest website, si cer scripturi intr-o veselie, cand defapt, acele scripturi se gasesc la o cautare pe google.Ei cred ca noi nu avem altceva mai bun de facut, decat sa le cautam lor scripturi sau etc.O alta problema ar fi ca din ce in ce mai multi, "gresesc categoria" adica, mai pe scurt, ei au nevoie de ochelari fiindca in loc sa posteze la categoria Discutii Scripting, ei posteaza la Salonul Scripturilor sau etc.Ar trebuii sa se aduca cateva schimbari acelui lucru, numit regulament pentru ca multi nu au auzit de el.

- DarkyTheAngel

Link to comment
Share on other sites

Inveti.Citesti pe wiki pentru ca din aceasta cauza, s-a facut acel website.Cat despre idee, nu este una rea.Adica, din ce in ce mai multi scripteri incepatori au "invadat" acest website, si cer scripturi intr-o veselie, cand defapt, acele scripturi se gasesc la o cautare pe google.Ei cred ca noi nu avem altceva mai bun de facut, decat sa le cautam lor scripturi sau etc.O alta problema ar fi ca din ce in ce mai multi, "gresesc categoria" adica, mai pe scurt, ei au nevoie de ochelari fiindca in loc sa posteze la categoria Discutii Scripting, ei posteaza la Salonul Scripturilor sau etc.Ar trebuii sa se aduca cateva schimbari acelui lucru, numit regulament pentru ca multi nu au auzit de el.

True, all fucking true!

E deja fara speranta oricum, pe forum au mai ramas MAXIM 10 persoane serioase care sunt in stare sa respecte un regulament si care mai stiu cate ceva.

Restul.."va rog frumos am nevoie de ajutor", "va implor ajutatima", "am nevoie de x comanda, unde o gasesc si cum o bag"..etc..

Motivul?

Fiecare si-a deschis propria comunitate si propriul server.

In maxim 1 an nu o sa mai fie nimeni sa scrie pe forumul asta.

Asta consider eu ca e principala si cea mai grava problema a samp-ului in romania.

Link to comment
Share on other sites

Inveti.Citesti pe wiki pentru ca din aceasta cauza, s-a facut acel website.Cat despre idee, nu este una rea.Adica, din ce in ce mai multi scripteri incepatori au "invadat" acest website, si cer scripturi intr-o veselie, cand defapt, acele scripturi se gasesc la o cautare pe google.Ei cred ca noi nu avem altceva mai bun de facut, decat sa le cautam lor scripturi sau etc.O alta problema ar fi ca din ce in ce mai multi, "gresesc categoria" adica, mai pe scurt, ei au nevoie de ochelari fiindca in loc sa posteze la categoria Discutii Scripting, ei posteaza la Salonul Scripturilor sau etc.Ar trebuii sa se aduca cateva schimbari acelui lucru, numit regulament pentru ca multi nu au auzit de el.

- DarkyTheAngel

exact.dar darky, noi invatam facandune altu munca.

True, all fucking true!

E deja fara speranta oricum, pe forum au mai ramas MAXIM 10 persoane serioase care sunt in stare sa respecte un regulament si care mai stiu cate ceva.

Restul.."va rog frumos am nevoie de ajutor", "va implor ajutatima", "am nevoie de x comanda, unde o gasesc si cum o bag"..etc..

Motivul?

Fiecare si-a deschis propria comunitate si propriul server.

In maxim 1 an nu o sa mai fie nimeni sa scrie pe forumul asta.

Asta consider eu ca e principala si cea mai grava problema a samp-ului in romania.

cand o sa fie ca si sa-mp com ?

7bdea99b11.png

rimmon curv.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.