Jump to content

SA-MP Server Helper V 1.1 Update 2013


Lique

Recommended Posts

[glow=red,2,300]SA-MP Server Helper[/glow]

Azi in lipsa de ocupatie , mi-am pus in minte sa fac un program :D. Bineinteles ca nu avea un scop anume la inceput . Am facut un generator prima data  , iar apoi l-am transformat in generator de server.cfg (configuratia unui server ).Dupa am mai adaugat cateva diferite lucruri , instalare server nou , Contacteaza-ma ! , editare configurarari direct in program ...vedeti voi mai multe in poze. Nu ma astept numai la comentarii bune . Accept orice critici , comentarii mai putin bune (in limita bunului simt ) , dar si sesizari de buguri . De asemenea as mai dorii idei pentru noile versiuni . Aceasta a fost creata in aproximativ 4 ore , cu foarte multe pauze :).Mentionez ca nu este un program foarte avansat , destinat incepatorilor .

Pentru a functiona cat mai bine , instalati in [glow=red,2,300]C:\Sa-MP Server Helper[/glow]

[glow=red,2,300]Nume : SA-MP Server Helper[/glow]

[glow=red,2,300]Bugs : Niciunul cunoscut inca[/glow]

[glow=red,2,300]Changelog V1.0:[/glow]

-Teleport/Vehicle/Pick-up/3DText Generator

-Interfata imbunatatita

-Multe buguri reparate

-Scoase unele butoane

-Am decis sa revin la numele de Skynnet :rolleyes:

[glow=red,2,300]Screenshots :[/glow]

screen1ts.jpg

[img width=500 height=349]http://img208.imageshack.us/img208/8886/screen2xj.jpg

[glow=Blue,2,300]Download : [/glow]

V1.0 Out of Beta

V0.1 Beta

Update : Versiunea 1.1 :) Am gasit-o prin calculator si am zis sa o postez:D

Download : http://www.solidfiles.com/d/36155d62c9/

Screen-uri noi :

[img width=500 height=156] snapshot20130112162341.png

P.S = Ignorati partea din dreapta :)), o facusem pentru a genera vehicule private pentru un sistem de personale :)

Link to comment
Share on other sites

Off : Sursa  :lipsrsealed: ?!  Nu cumva tu vrei .pwn de la un .exe ?  :shocked:

On : Versiunea 1.0 Out of Beta va fi lansata la ora 6 .

pwn  la exe? =]] buna asta.

El se refera la fisierul sursa de la program. (nu prea le am cu c++ , dar presupun ca si asta se compleste)

Stiu si eu ... branza e pe bani, dar eu tot ma joc pe gratis!

Link to comment
Share on other sites

Off : Sursa  :lipsrsealed: ?!  Nu cumva tu vrei .pwn de la un .exe ?  :shocked:

On : Versiunea 1.0 Out of Beta va fi lansata la ora 6 .

vrei sa pari amuzant sau ce?  :huh:

ma refeream la codul sursa,proiectul...

pwn  la exe? =]] buna asta.

El se refera la fisierul sursa de la program. (nu prea le am cu c++ , dar presupun ca si asta se compleste)

nu  e c++,e visual basic...

dar presupun ca si asta se compleste

da si fisierele .cpp se compileaza  :smiley:

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa vad unde scrie ca pentru un program facut de mine pentru a ajuta membrii aceste comunitatii , trebuie sa dau si codul sursa pentru a fi modificat de toti , iar apoi sa si-l insuseasca.

Daca exista aceasta regula  ! Eu imi sterg postul si contul si plec pe sa-mp.com

Link to comment
Share on other sites

Bah mihaipl,dupa ce ca esti un amarat cu un VPS,de 128MB Ram,si te dai batman cu el,ma luai pe mine la misto,pentru ca imi tineai serverul,si nici acces FTP nu aveam,pe cand ii dadeai lu stuntman,stii ceva,codul  doar la scripturi se posteaza,codul s-au fisierul .pwn ratatule nu te mai da tu batman,Lique stergeti contul si postul,deja pe sa-mp.ro sunt prea multi ratati.

Link to comment
Share on other sites

Idea e simpla,orice lucru postat trebuie sa contina si sursa, nu conteaza ca e program,compiled file sau alte dalea.Rules are made to rullz.


E frumos,dar era mai bine daca adaugai un TabControl cu mai multe TabPage in care puneai alea,ma refer pe tab-uri cu : Teleport Genrator,3dText, blabla, ca asa arata prea plin ... si mare.

Link to comment
Share on other sites

Intradevar,democratie sau ce a mai ramas din ea.

Insa,noi traim intr-o societate si pentru a se desfasura fara probleme,totul se trece prin filtrul anumitor reguli si al unor mentalitati.

Daca regulile zic ca daca vrei sa postezi/publici ceva postezi si sursa,asta faci!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.