Jump to content
  • 0

Problema server..


c0ck1N

Question

Salut, in primul rand vreau sa mentionez ca am pus titlul acesta deoarece.. nu stiu cum sa imi exprim problema pe scurt...

Deci..(am inceput bine:)))) merge perfect pe server tot am modificat un pic GM'ul si cand sa ma linistesc si sa ma apuc sa ma joc.. am dat peste alta belea:|

deci pot sa fac orice.. sa scot bani din banca sa imi dau bani cu /money sau /givemoney ca tot degeaba... mi se pun banii inapoi pe 0 :| ca si cum as folosi s0be17 si server-ul ar avea protectie :| va rog frumos sa ma ajutati.. si nu postati orice tampenie.. doar pentru +1.

Multumesc Anticipat !

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

stuntman[]!" post="89498" timestamp="1313761123"]

Daca folosesti stuntman's Anti-Money Cheat in GM pune

[pawn]#include <SAMC>[/pawn]in varful fiecarui filterscript.

am rezolvat problema multumesc ! dar mai am o problema.. cand ma loghez la server merge ce merge.. si daca ies si intru iar.. ma conecteaza ca si cum ar fi server stunt.. nu mai apare nici sa scriu parola nimic dau doar ''spawn'' ... stie vreo cnv rezolvarea? server-ul  este pe host.. dar celelalte GM-uri merg bine pe host..

Link to comment
Share on other sites

deci.. cand intru prima oara pe server(dupa ce am dat restart)  merge bine, dar daca ies de pe server, si intru iar, nu mai apare sa scriu parola nu mai apare nimic, dau doar click pe spawn si ma baga in joc, cu numele meu dar alt level, alti bani, alt lider, alta masina etc...ai inteles acum?

Link to comment
Share on other sites

deci.. cand intru prima oara pe server(dupa ce am dat restart)  merge bine, dar daca ies de pe server, si intru iar, nu mai apare sa scriu parola nu mai apare nimic, dau doar click pe spawn si ma baga in joc, cu numele meu dar alt level, alti bani, alt lider, alta masina etc...ai inteles acum?

Da, am inteles, nu poti sa scrii nimic in chat, nu poti scrie parola in dialog, nu apare nimic, dar cand dai spawn ai alt nivel, bani, lider, masina, etc. True ? :D

Vezi sa n-ai vreo parte de cod proasta ... de unde vrei sa stim noi asta ?

Link to comment
Share on other sites

stuntman[]!" post="89523" timestamp="1313778296"]

Da, am inteles, nu poti sa scrii nimic in chat, nu poti scrie parola in dialog, nu apare nimic, dar cand dai spawn ai alt nivel, bani, lider, masina, etc. True ? :D

Vezi sa n-ai vreo parte de cod proasta ... de unde vrei sa stim noi asta ?

ok.. merci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.