Jump to content
  • 0

PROBLEMA


4Warrior

Question

Am respectat toti pasii de la un tutorial cum creezi o adresa Dns si am facut tot am aprins serverul si no-ip DUC am bifat am facut absolut tot dar cand bag adresa dns imi arata ca serverul este OFF ping 0 players 0 mapa : nimic si mode : nimic va rog sa ma ajutati.

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

Nu ma ajuta nimeni??? :embarrassed:

Asteapta 24 de ore ca sa zici din nou sa te ajute cineva. Au trecut vreo 2 ore abia.

Trebuie sa faci portforward, cred ca nu merge asa, suna-i pe cei de la internetul tau sa-ti faca IP public static. ( public ca sa vada si altii serverul ON, static ca sa nu se schimbe IP-ul )

Link to comment
Share on other sites

stuntman-=!!" post="79907" timestamp="1309019383"]

Asteapta 24 de ore ca sa zici din nou sa te ajute cineva. Au trecut vreo 2 ore abia.

Trebuie sa faci portforward, cred ca nu merge asa, suna-i pe cei de la internetul tau sa-ti faca IP public static. ( public ca sa vada si altii serverul ON, static ca sa nu se schimbe IP-ul )

Am vazut altii care au ip DYNAMIC SI LE MERGE SI FARA SA ISI SCHIMBE IP-UL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.