Jump to content

AFK/BRB System+Auto+Dialog+Announce v2 !!!


NeO

Recommended Posts

Bravo ti-o iesit bine noua versiune

10/10 de la mine ^^

EDIT:

M-am pus sa il testez, si la partea cu Auto AFK cand intru in GTA cand ii pus in Bara dupa ce intru apare acel Dialog si cand dau pe Back dispare si nu se intampla nimic >.<

Cand dau pe Hide dispare da....dar pe Back dau si ii ca si cum as da pe Hide, tot traba sa dau comanda /back

Mie asa se intampla cand l-am testat, poate la voi la fel sau nustiu incercati si voi, cred ca o fi Bug, am spus sa il raportez sa stie creatorul acestuia xD


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

K1DDU" post="92322" timestamp="1315351622"]

Bravo ti-o iesit bine noua versiune

10/10 de la mine ^^

EDIT:

M-am pus sa il testez, si la partea cu Auto AFK cand intru in GTA cand ii pus in Bara dupa ce intru apare acel Dialog si cand dau pe Back dispare si nu se intampla nimic >.<

Cand dau pe Hide dispare da....dar pe Back dau si ii ca si cum as da pe Hide, tot traba sa dau comanda /back

Mie asa se intampla cand l-am testat, poate la voi la fel sau nustiu incercati si voi, cred ca o fi Bug, am spus sa il raportez sa stie creatorul acestuia xD

Voi sunteti ... . Schimba ID-ul dialogului din acest script ! La sigur se "bate" cu unul din GM tau, pe toti va aud ca nu va merg dialogurile, dar nu va duce capul sa schimbati ID-ul dialogului.
Link to comment
Share on other sites

stuntman[]!" post="92362" timestamp="1315391925"]

Voi sunteti ... . Schimba ID-ul dialogului din acest script ! La sigur se "bate" cu unul din GM tau, pe toti va aud ca nu va merg dialogurile, dar nu va duce capul sa schimbati ID-ul dialogului.

LoL ba esti Noob? Scuze ca iti spun asta dar nu m-am plans, i-am spus! Pentru ca sunt alti care nu stiu asta si il descarca si nu stiu care este problema....... Nu m-am plans + ca nu folosesc acest Sistem AFK, am acest sistem doar ca ii Versiunea 1 si ii buna asta nu traba mai sofisticat...eu am spus doar 8-|, doar i-am spus ca altu sa dee raspuns ca atunci cand alti se uita la comentari sa vada ca este o mica problema pentru ei care sa o rezolve daca o sa le faca asa..

Acuma spun si eu!

LoL dar cand va vad ca sariti asa imediat pe om fara sa ganditi ce zice >.< x__X


F*ck everybody who want and who try to judge me for who I am, b*star*s !

 

 

Link to comment
Share on other sites

K1DDU" post="92388" timestamp="1315403492"]

LoL ba esti Noob? Scuze ca iti spun asta dar nu m-am plans, i-am spus! Pentru ca sunt alti care nu stiu asta si il descarca si nu stiu care este problema....... Nu m-am plans + ca nu folosesc acest Sistem AFK am acest sistem doar ca ii Versiunea 1 si ii buna asta nu traba mai sofisticat...eu am spus doar 8-|

Acuma spun si eu

LoL dar cand va vad ca sariti asa imediat pe om x__X

Eu ti-am spus rezolvarea la "bug" ( NU E BUG, E ID-UL !) :

K1DDU link=topic=12835.msg92322#msg92322 date=1315351622]

Mie asa se intampla cand l-am testat, poate la voi la fel sau nustiu incercati si voi, cred ca o fi Bug, am spus sa il raportez sa stie creatorul acestuia xD

N-am sarit pe tine, doar ti-am spus ce are.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.