Jump to content

Car ownership


Im_BanK

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

sall tuturor

am intimpinat o problema la aest sistem

dau sa creez o masina...totul e perfec

o parchez...totul e perfct

dau rr la sv...aici apare problema

    dupa un rr la sv nu mai merg masinile d pe sv

    de exemplu un motor de la corleone spune ca e elicopterul de la yakuza iar masinile de la dealership imi apar ca si cum ar fi masini de la truck

si restul masinilor sunt la fel

ma puteti ajuta sipe mn?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

10/10 ! :o ati inebunit ?

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=257688

Nimic nu e facut de el copy paste la putere

Sincer, mai bine nu comentai.Ce ai scris tu acolo este un post facut aiurea pentru +1.

Uitate la numele utilizatorului care a postat acest script pe SA:MP Romania, si apoi uitate la numele utilizatorului care la postat pe SA:MP.COM.

Link to comment
Share on other sites

Merge totul absolut perfect. Toate respectele mele.

O singura intrebare am daca ma poti ajuta tu sau ceilalti membrii.

Comanda de editat key /asetkey cum trebuie sa o folosesc ca sa sterg cheile jucatorilor?

Cand sterg masinile toate adica dau wipe la masini personale jucatorilor inca le spune ca au 3 masini..

Si am vazut pe un server ca le dadea /asetkey nu stiu cum si se rezolva bugul??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut! Am o problema destul de mare... Dupa ce am pus masinile cu /acreatecar le-am pus pretul e.t.c... Data viitoare cand intru pe server ORICE MASINA DE PE SERVER E DE VANZARE CU 0$ ...Cum sa rezolv asta?Nu-mi pot deschide server cu orice masina la vanzare,nu? :) Help me!

Link to comment
Share on other sites

Am o problema. Deci creez masina, o cumpar si dupa ce dau restart la server masina imi apare in locul in care am cumparato dar nu pot intra in ea, dau /mycars si nu apare acolo, dau /v lock si imi spune ca nam masina pe slotul respectiv..ce pot face?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.