Jump to content

La gunoi cu astia


Vallentiin

Recommended Posts

@-=[Vyorel]=- Cel putin eu si inca cativa baieti suntem saturati de gandacii astia. @max si mai era unu SMG.

Eu stiam ca max era banat, de ce a fost debanat pana la urma daca el continua, chiar picati asa usor la dracii astia mici....

Tot ce fac e sa strice comunitatea si sa se joace cu nervii nostri, trebuia sa ramana banat parerea mea!

Pe langa asta, vreau sa stiu si parerea la alte persoane despre incultii astia, cum ar proceda ei si ce parere au de astia 2.

Edited by Vallentiin
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vallentiin said:

@-=[Vyorel]=- Cel putin eu si inca cativa baieti suntem saturati de gandacii astia. @max si mai era unu SMG.

Eu stiam ca max era banat, de ce a fost debanat pana la urma daca el continua, chiar picati asa usor la dracii astia mici....

Tot ce fac e sa strice comunitatea si sa se joace cu nervii nostri, trebuia sa ramana banat parerea mea!

Pe langa asta, vreau sa stiu si parerea la alte persoane despre incultii astia, cum ar proceda ei si ce parere au de astia 2.

deci stai sa inteleg tu ai facut acest topic de oftica ca se face misto de tine pe baza ca esti un inapt care nu stie sa schimbe niste coordonate si vrei sa strangi petiti sa iau ban si eu si un baiat ca sa nu mai fii tu luat la misto baiatu meu daca chiar voiai sa faci ceva puteai sa faci o reclamatie ca d aia e categoria aia acolo numita mare "Reclamatii" dar si asa esti un jeg de om care oricum tu te bagi in seama cu mine salut.
https://www.sa-mp.ro/forums/forum/380-reclamaţii/

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, max said:

deci stai sa inteleg tu ai facut acest topic de oftica ca se face misto de tine pe baza ca esti un inapt care nu stie sa schimbe niste coordonate si vrei sa strangi petiti sa iau ban si eu si un baiat ca sa nu mai fii tu luat la misto baiatu meu daca chiar voiai sa faci ceva puteai sa faci o reclamatie ca d aia e categoria aia acolo numita mare "Reclamatii" dar si asa esti un jeg de om care oricum tu te bagi in seama cu mine salut.
https://www.sa-mp.ro/forums/forum/380-reclamaţii/

Nu nepoate, dar dintre mine si tine tu esti cel care a avut ban si i ai supt pula la staff sa te debaneze. Dupa ce ca ai pizda si dai leave la fiecare conversatie cu salutu tau, mai arati si lindicu prin forumuri.

 

Topicul e facut sa aflu si eu cateva pareri ca daca voiam sa ti fac reclamatie aveam suficiente dovezi sa stai iar banat si sa plangi in perna.

Edited by Vallentiin
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok. Deci...

M-am uitat prin postarile voastre si vad ca inca va mai certati. E ultima data cand trec cu vederea. Care mai continua cu cearta are BAN permanent si o sa-i transmit si lui @WopsS sa nu mai faca exceptii si sa le scoata (de fapt vede el mesajul aici din mentiune) :))

5 hours ago, Vallentiin said:

Eu stiam ca max era banat, de ce a fost debanat pana la urma daca el continua, chiar picati asa usor la dracii astia mici....

Cat despre intrebarea ta, ai aici raspunsul

Dau lock la topic ca nu isi are rostul

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.