Jump to content

T/C


AbivSA-MP

Recommended Posts

Nu stiu ce e mai rau, faptul ca si tu si el sunteti doi "developeri" incepatori, sau faptul ca tu incerci sa pari superioara fata de el, si nu esti dandu-i ''bully' pentru o chestie aiurea.

dupa parerea mea, ar trebui sa deveniti prieteni si sa invatati amandoi in acelasi timp, pentru ca nici tu nu esti la nivelul de a da bully altei persoane incepatoare, si nu dovedeti cu nimic ca esti mai presus sau mai "priceput" decat el, pana si-n pozele tale se vede cum cautai "gamemode samp" si ai ajuns tot pe hardgaming versiunea fara sql.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, hanako said:

Nu stiu ce e mai rau, faptul ca si tu si el sunteti doi "developeri" incepatori, sau faptul ca tu incerci sa pari superioara fata de el, si nu esti dandu-i ''bully' pentru o chestie aiurea.

dupa parerea mea, ar trebui sa deveniti prieteni si sa invatati amandoi in acelasi timp, pentru ca nici tu nu esti la nivelul de a da bully altei persoane incepatoare, si nu dovedeti cu nimic ca esti mai presus sau mai "priceput" decat el, pana si-n pozele tale se vede cum cautai "gamemode samp" si ai ajuns tot pe hardgaming versiunea fara sql.

am cautat ca sai gasesc gamemode, nu mam considerat niciodata scripter sau developer iam zis si eu.Am incercat da de unde ca cauta motiv de cearta intr una,lfl face si cu barbutar,ii pica sv lu barbutar si face prostii, nu se merita sa fii prieten cu el.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, hanako said:

Nu stiu ce e mai rau, faptul ca si tu si el sunteti doi "developeri" incepatori, sau faptul ca tu incerci sa pari superioara fata de el, si nu esti dandu-i ''bully' pentru o chestie aiurea.

dupa parerea mea, ar trebui sa deveniti prieteni si sa invatati amandoi in acelasi timp, pentru ca nici tu nu esti la nivelul de a da bully altei persoane incepatoare, si nu dovedeti cu nimic ca esti mai presus sau mai "priceput" decat el, pana si-n pozele tale se vede cum cautai "gamemode samp" si ai ajuns tot pe hardgaming versiunea fara sql.

Nu sti tu inca multe despre el, il poti intreba si pe barbutar.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, hanako said:

Nu stiu ce e mai rau, faptul ca si tu si el sunteti doi "developeri" incepatori, sau faptul ca tu incerci sa pari superioara fata de el, si nu esti dandu-i ''bully' pentru o chestie aiurea.

dupa parerea mea, ar trebui sa deveniti prieteni si sa invatati amandoi in acelasi timp, pentru ca nici tu nu esti la nivelul de a da bully altei persoane incepatoare, si nu dovedeti cu nimic ca esti mai presus sau mai "priceput" decat el, pana si-n pozele tale se vede cum cautai "gamemode samp" si ai ajuns tot pe hardgaming versiunea fara sql.

exact, prima data el a inceput cearta si pana acum imi zice ca el e pawn developer din 2021, ca ma ia la misto ca nush ce ca nush ce, ma intreaba pe discord sa il ajut si el care se da mare Pawn developer

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SefuLaBanii said:

Are dreptate @AbivSA-MP el este un copil nu zic nimic rau l-am ajutat cu ce am putut doar ca el incepe si injura si etc + ca se crede cel mai bun scripter

atunci nu eram certat cu similog, plus nu ma cred cel mai bun scripter

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

nu mai vorbii aiurea ba barbutar nu vorbii aiurea ca n are sens recunosc ca mai ajutat da plus eu nu il suport pe simion si tu erai prieten cu el te bagai in cearta si alea alea dar lasa ca vorbesc eu cu un moderator sa inchida topicu sa nu fie de cearta

Edited by n0dEv

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, n0dEv said:

exact, prima data el a inceput cearta si pana acum imi zice ca el e pawn developer din 2021, ca ma ia la misto ca nush ce ca nush ce, ma intreaba pe discord sa il ajut si el care se da mare Pawn developer

Ti am dat dovada ca te am intrebat aiurea aceea intrebare,ce e asa de greu.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, n0dEv said:

atunci nu eram certat cu similog, plus nu ma cred cel mai bun scripter

Nuu deloc tu spui ca esti pawn developer,nici eu nici Barbutar nam spus daca vei venii cu o dovada poate te va crede si lumea cum am fi zis eu ca sunt pawn developer.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, n0dEv said:

nu mai vorbii aiurea ba bipolar nu vorbii aiurea ca n are sens recunosc ca mai ajutat da plus eu nu il suport pe simion si tu erai prieten cu el te bagai in cearta si alea alea dar lasa ca vorbesc eu cu un moderator sa inchida topicu sa nu fie de cearta

Nu frate nu osa inchida pentru ca eu vreau lumea sa nu pateasca la fel ca mine si ca Barbutar, si unde ne bagam noi in cearta? o dovada.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AbivSA-MP said:

Nuu deloc tu spui ca esti pawn developer,nici eu nici Barbutar nam spus daca vei venii cu o dovada poate te va crede si lumea cum am fi zis eu ca sunt pawn developer.

termina-o in mortii tai de ratat

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.