Jump to content

Gamemode Hardgaming Versiunea a 3 a (no-mysql)


KeNNzy

Recommended Posts

  1. Salut am deschis sa pun acest gamemode pe net plus editat de mine pentru ca nu am ce face cu el in pc si astazi am editat prin el vedeti voi pe acolo spawm editat tot ce trb
  2. download: https://www23.zippyshare.com/v/c3ArYZmk/file.html
  3. poze: Aici aveti
    4. Creator: Edison Tuts (Editat) De Mine 
    5. ce am facut eu?: Am schimbat spawnu am facut un tabel sa iti scrie bine venit la spawn si oliaca mai infata sa scrie owneru si alea am adaugat rob scoase comenzile ascunse acum daca dai cu hacku primesti warninguri/kick (nu am testat nu mananc cacao) Moon Account, Nitro Account (sunt buguite putin) Multe chestii le vedeti voi pe parcurs.
    6. alte precizici: Bucurati va cu gamemodeu
    7. VirusTotal: https://www.virustotal.com/gui/url/841cd2db001da83fed3986ac610da69708c56e9f7197c888b33e9ca1a8ef3f74?nocache=1

sa-mp-001.png

sa-mp-006.png

Edited by Mar4ius Urs

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, max said:

de ce ai folosi un asemenea gamemode? serios acm cine nu stie in 2023 s a urce un gamemode si sa il conecteze la baza de date =))

pai frate inainte nici eu nu stiam sa conectez baza de date nici nu stiam sa schimb ceva in sublime text plus altii care vrea sa fie pawn developer ii ajuta mult gamemodeu asta ca nu e pus pe zcmd. sau ycmd.

Edited by Mar4ius Urs

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mar4ius Urs said:

pai frate inainte nici eu nu stiam sa conectez baza de date nici nu stiam sa schimb ceva in sublime text plus altii care vrea sa fie pawn developer ii ajuta mult gamemodeu asta ca nu e pus pe zcmd. sau ycmd.

din contra, cu acele procesoare de comenzi nu mai stai sa faci 1000 branch-uri in care compari string-urile intre ele, pt ca ele se folosesc de callback-uri si au o apelare directa cu CallLocalFunction ceea ce rezulta o viteza de executie mult mai scazuta fata de 'vechea' metoda.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sancky said:

din contra, cu acele procesoare de comenzi nu mai stai sa faci 1000 branch-uri in care compari string-urile intre ele, pt ca ele se folosesc de callback-uri si au o apelare directa cu CallLocalFunction ceea ce rezulta o viteza de executie mult mai scazuta fata de 'vechea' metoda.

Ai dreptate.

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Mar4ius Urs said:
  1. Salut am deschis sa pun acest gamemode pe net plus editat de mine pentru ca nu am ce face cu el in pc si astazi am editat prin el vedeti voi pe acolo spawm editat tot ce trb
  2. download: https://www23.zippyshare.com/v/c3ArYZmk/file.html
  3. poze: Aici aveti
    4. Creator: Edison Tuts (Editat) De Mine 
    5. ce am facut eu?: Am schimbat spawnu am facut un tabel sa iti scrie bine venit la spawn si oliaca mai infata sa scrie owneru si alea am adaugat rob scoase comenzile ascunse acum daca dai cu hacku primesti warninguri/kick (nu am testat nu mananc cacao) Moon Account, Nitro Account (sunt buguite putin) Multe chestii le vedeti voi pe parcurs.
    6. alte precizici: Bucurati va cu gamemodeu
    7. VirusTotal: https://www.virustotal.com/gui/url/841cd2db001da83fed3986ac610da69708c56e9f7197c888b33e9ca1a8ef3f74?nocache=1

sa-mp-001.png

sa-mp-006.png

-1 doar spawn  schimbat , asta nu e edit(no hate).

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, AbivSA-MP said:

-1 doar spawn  schimbat , asta nu e edit(no hate).

 

32 minutes ago, SefuLaBanii said:

-1 schimbat niste chestii si atat nu ai rezolvat niciun bug!

ia uite cine s a trezit sa vorbeasca :)))

 

 

Link to comment
Share on other sites

ba man eu nu am rezolvat buguri dar o sa rezolv bugurile ca o sa vina versiunea 4

 

Edited by Mar4ius Urs

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

@Mar4ius Urs iti recomand sa iei un gamemode mai de actualitate care foloseste o baza de date (90% din gamemodeuri folosesc MySQL pentru ca exista plugin facut cu featureurile de care ai nevoie) si sa faci un edit, n-am idee in ce fel stochează datele gamemodeu ala dar presupun ca foloseste fisiere tip text, ceea ce nu o sa te ajute cu nimic pentru ca nimeni nu mai stocheaza date in felu asta, si nu sunt facute pt asa ceva, fiind o metoda ineficienta, si cu ocazia asta inveti si SQL care o sa ti fie de ajutor pe viitor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Sancky said:

@Mar4ius Urs iti recomand sa iei un gamemode mai de actualitate care foloseste o baza de date (90% din gamemodeuri folosesc MySQL pentru ca exista plugin facut cu featureurile de care ai nevoie) si sa faci un edit, n-am idee in ce fel stochează datele gamemodeu ala dar presupun ca foloseste fisiere tip text, ceea ce nu o sa te ajute cu nimic pentru ca nimeni nu mai stocheaza date in felu asta, si nu sunt facute pt asa ceva, fiind o metoda ineficienta, si cu ocazia asta inveti si SQL care o sa ti fie de ajutor pe viitor.

ok mersi de raspuns

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sancky said:

@Mar4ius Urs iti recomand sa iei un gamemode mai de actualitate care foloseste o baza de date (90% din gamemodeuri folosesc MySQL pentru ca exista plugin facut cu featureurile de care ai nevoie) si sa faci un edit, n-am idee in ce fel stochează datele gamemodeu ala dar presupun ca foloseste fisiere tip text, ceea ce nu o sa te ajute cu nimic pentru ca nimeni nu mai stocheaza date in felu asta, si nu sunt facute pt asa ceva, fiind o metoda ineficienta, si cu ocazia asta inveti si SQL care o sa ti fie de ajutor pe viitor.

stai linistit ca tot ce i-ai zis lu marius nu stie el sa faca are 11 ani kidu

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SefuLaBanii said:

stai linistit ca tot ce i-ai zis lu marius nu stie el sa faca are 11 ani kidu

cine esti? 

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, max said:

mai taci ba din gura ca mult vb prin topicuri aiurea mai ia o pauza si dati restart la creierul ala parlit

 

esti mad kiddo? hai du te si suge in alta parte ca nu vreau sa ti ofer satisfactia de a-mi baga pula in gura ta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.