Jump to content

Gamemode Hardgaming Versiunea a 3 a (no-mysql)


KeNNzy

Recommended Posts

10 minutes ago, Sancky said:

la fel ti se aplica si tie, rapandulelor, stati si cersiti intr-una atentie de parca n ati avea viata

singuru care cerseste atentie esti tu, nu cred ca stau ca tine la fiecare topic in fiecare zi sa comentez

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, S.M.G said:

singuru care cerseste atentie esti tu, nu cred ca stau ca tine la fiecare topic in fiecare zi sa comentez

 

diferenta este ca eu comentez la topicuri la care chiar vreau sa spun ceva si nu spun tampenii ca altii, si este un forum deci pentru asta exista, dar voi raspundeti la fiecare comentariu de al meu, deci? prost eu ca va dau atentie.

 

btw, nu vreau sa fac niciun chat pe aici, deci asta este ultimul meu mesaj, si ultima oara cand imi pierd timpu cu unii ca voi.

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marius_YT said:

Bravo frate un edit ok ❤️

Semnat : Oricum intorci clasamentul, eu raman in frunte sefu.
 

te pwp frate esti cel mai smk scripter !

  • Like 1

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 5/13/2023 at 3:09 AM, UnLucky said:

@n0dEv, poti da serverul la download pe mediafire sau alt site deoarece    www23.zippyshare.com s a dus pe apa sambetei.

 

oricum nu era fain deci o sa urmeaza a 4 versiune !

 

On 4/24/2023 at 12:17 AM, Federico said:

Link nou?

 

 

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

Esti la inceput si ai facut treaba buna pana acum. Pe viitor, incearca sa nu schimbi doar spawn u sau ce ai mai specificat tu pe acolo, lucruri care nu sunt complexe. Incearca sa faci un job mai de inceput cat de cat complex, sau ceva misiune, incearca un sistem banal de crates sau giftbox, dar facute custom de tine. Succes!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Vallentiin said:

Esti la inceput si ai facut treaba buna pana acum. Pe viitor, incearca sa nu schimbi doar spawn u sau ce ai mai specificat tu pe acolo, lucruri care nu sunt complexe. Incearca sa faci un job mai de inceput cat de cat complex, sau ceva misiune, incearca un sistem banal de crates sau giftbox, dar facute custom de tine. Succes!

am facut da cand am pus topicu mi a zis " you topic approved GAMEMODE B-HOOD BIG BIG EDIT" si dupaia cand m am uitat ca nu am permisiune mai bn pun pe alte forumuri

" m-am rugat la dumnezeu sa raman fara dusmani si am ramas fara prieteni "
 


 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/31/2023 at 10:03 AM, said said:

de ce ai folosi un asemenea gamemode? serios acm cine nu stie in 2023 s a urce un gamemode si sa il conecteze la baza de date =))

Eu nu stiu sincer. Suntem multi incepatori care dorim sa ne apucam de un server. E complicat la inceput pana inveti tot. Serverele de genu sunt mai usoare pentru noi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.