Jump to content
  • 0

Limita bani


DeadlySIns

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, max said:

este doar un if "developere" si nu sunt sigur daca e la prima sau la a 2 a asa ca ii le am cerut pe primele 4.

😂😂 doamne ce programatori experti avem pe comunitatea asta de samp, vezi codul inainte sa ti l arate si nici macar nu stii despre ce limita e vorba ca ce a spus el e prea vag, poate se refera la limita unui signed INT care poate avea doar 32 biti pt ca pawn-ul asa are arhitectura, nu suporta mai mult de 32 de biti dar ce a spus el nu e suficient si nici detaliat deci e doar o presupunere

 

(acum inteleg de ce oferi servicii web development pe o platforma dedicata SA-MP-ului)

Edited by Sancky
Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 hours ago, Sancky said:

😂😂 doamne ce programatori experti avem pe comunitatea asta de samp, vezi codul inainte sa ti l arate si nici macar nu stii despre ce limita e vorba ca ce a spus el e prea vag, poate se refera la limita unui signed INT care poate avea doar 32 biti pt ca pawn-ul asa are arhitectura, nu suporta mai mult de 32 de biti dar ce a spus el nu e suficient si nici detaliat deci e doar o presupunere

 

(acum inteleg de ce oferi servicii web development pe o platforma dedicata SA-MP-ului)

bro sunt sigur ca tu ma poti ajuta da mi discordul tau sau da mi add DeadlySins#0069

Link to comment
Share on other sites

  • 0
27 minutes ago, max said:

dar tu de unde esti asa sigur ca " are liminta unui signed int" devazand codul de ma iei pe mine la purichat?

am zis ca e doar o presupunere la ce ar putea insemna 'limita' aia de care zice el, nu am zis ca aia e problema lui cum ai facut tu cand i-ai cerut nu stiu ce '4 linii de cod' nostradamus.. 

In locul tau sincer as sta in banca mea decat sa scot prostii pe 'gura' in necunostiinta de cauza, da asa e cand ai iq-ul sub nivelul marii

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.