Jump to content

Caut echipa administrativa


kwnx

Recommended Posts

De curand m-am gandit sa nu las la murat, totusi, serverul Romania Stunt Evolution, cei care ati jucat pe el in 2013-2016 stiti despre ce e vorba.

L-am deschis de dragul amintirilor, insa nu o sa am timp sa ma ocup de el, asadar as dori sa stiu cati dintre voi ati fi dispusi si faceti parte din echipa administrativa.

188.212.102.133:7777

 

Ma puteti contacta pe discord ca sa stabilim ce si cum: kwnx#1999

Edited by kwnx
  • Like 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2022 at 7:21 AM, kwnx said:

De curand m-am gandit sa nu las la murat, totusi, serverul Romania Stunt Evolution, cei care ati jucat pe el in 2013-2016 stiti despre ce e vorba.

L-am deschis de dragul amintirilor, insa nu o sa am timp sa ma ocup de el, asadar as dori sa stiu cati dintre voi ati fi dispusi si faceti parte din echipa administrativa.

188.212.102.133:7777

 

Ma puteti contacta pe discord ca sa stabilim ce si cum: KWNX#2563

Incearca sa-l promovezi, dar slabe sanse sa l readuci daca l ai deschis doar de dragul amintirilor dupa cum ai precizat, in ziua de azi trebuie multa rabdare, munca si promovare la un server de samp romanesc...

 

Succes!

Edited by VaLeNTiN RPG
Link to comment
Share on other sites

Vremuri minunate... pacat ca toate astea sau dus, nu stiam ce sa ma joc mai repede sa:mp sau cs 1.6, frumoasa incercare dar la noi in tara STUNT nu se mai joaca, de fapt, nu se mai joaca nimic in afara de RPG.

 

Dar totusi, succes!

  • Upvote 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, StrikerM said:

Vremuri minunate... pacat ca toate astea sau dus, nu stiam ce sa ma joc mai repede sa:mp sau cs 1.6, frumoasa incercare dar la noi in tara STUNT nu se mai joaca, de fapt, nu se mai joaca nimic in afara de RPG.

 

Dar totusi, succes!

Din cauza asta serverul va fi tradus in totalitate in engleza, nu ma bazez pe romani, dar mi-ar placea macar ca staff-ul sa fie compus din oameni de-ai mei 😅

 

On 9/12/2022 at 9:39 PM, VaLeNTiN RPG said:

Incearca sa-l promovezi, dar slabe sanse sa l readuci daca l ai deschis doar de dragul amintirilor dupa cum ai precizat, in ziua de azi trebuie multa rabdare, munca si promovare la un server de samp romanesc...

 

Succes!

O sa fie promovat, dar nu in Romania.

242086.png

Link to comment
Share on other sites

@kwnxpe nicaieri nu se mai joaca STUNT, au ramas foarte putine servere ce depasesc 50-100 pe modu asta.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2022 at 7:21 AM, kwnx said:

De curand m-am gandit sa nu las la murat, totusi, serverul Romania Stunt Evolution, cei care ati jucat pe el in 2013-2016 stiti despre ce e vorba.

L-am deschis de dragul amintirilor, insa nu o sa am timp sa ma ocup de el, asadar as dori sa stiu cati dintre voi ati fi dispusi si faceti parte din echipa administrativa.

188.212.102.133:7777

 

Ma puteti contacta pe discord ca sa stabilim ce si cum: KWNX#2563

Dacă ai nevoie, Sunt dispus sa fac parte din echipa administrativa. ✋

  • Like 2

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.