Jump to content

Edit Panel wCode #9


Hiro

Recommended Posts

Salut in aceasta dimineata buna m-am gandit sa incep un remake pe baza de wCode 9# cyan daca nu va iesi ceva din el probabil o sa fie si ultimul pe care il voi mai face

Toate update-urile le voi posta aici
:)

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

de acum nu te mai redirectioneaza pe pagina index cand nu iti gaeste o pagina te redirectioneaza pe pagina 404
 

Quote

image.thumb.png.b1663467817952e69bd6a30c972567e9.png

login trecut pe modal
 

Quote

image.png.d58d4aac5b4d0d7b08f1a4667340c5cc.png
image.png.61776e6d7bec5f834dc1b38f30702fd3.png

pagina factions terminata si adaugata si in header
 

Quote

image.png.980e490233c3c8df34e0b673020ddcc5.png
image.thumb.png.57e96dd668327fa6119952d8d7c1550a.png

image.thumb.png.1011efa8e867ee7db7f87e2129003a55.png
 

 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, segmentationfault said:

image.png.286986035a515cd12c6c7836565b81c2.png

... de ce sa folosesti PHP cand ai ceva numit Vue/Angular/React si efectiv consumi un API?

acela nu este ucpul meu este "munca" lui kenny si am postat codul neatins :)))))

si din pacate nu stiu alte limbaje de programare decat php si nu vreau sa trec pe js deoarece mi se pare prea greu

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hiro said:

acela nu este ucpul meu este "munca" lui kenny si am postat codul neatins :)))))

si din pacate nu stiu alte limbaje de programare decat php si nu vreau sa trec pe js deoarece mi se pare prea greu

nu ti se pare prea greu, pur si simplu te-ai limitat la cateva limbaje de programare si iti este greu o schimbare brusca pentru ca te-ai obisnuit intr-un singur mediu, ceea ce e normal. daca incerci 2 sapt sa iei prin tutoriale si restul nu o sa ti se mai para asa de greu dupa.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, segmentationfault said:

nu ti se pare prea greu, pur si simplu te-ai limitat la cateva limbaje de programare si iti este greu o schimbare brusca pentru ca te-ai obisnuit intr-un singur mediu, ceea ce e normal. daca incerci 2 sapt sa iei prin tutoriale si restul nu o sa ti se mai para asa de greu dupa.

multumesc pentru sfat o sa imi prinda bine :) 

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.