Jump to content

Reclamatie Edw24


Hiro

Recommended Posts

Salutare in aceasta seara am decis sa deschid o reclamatie impotriva lui @Edw24 pentru ca este flamand si vinde chesti dupa net 

Acest baiat nu este la prima abatare cand este prins cu tepe d-astea si cand vrea sa dea tepe la copii cu gamemode-uri facute de "el"

cand este prins sterge topicurile si ca sa nu se faca de ras si sa nu fie prins face reclamati impotriva altora de asta am si ales sa il reclam

Insa observ ca acest baiat a mai vrut sa dea tepe si in trecut si nu are o reputatie tocmai stralucita ca SELLER

Am mai observat si in trecut ca a vrut sa ii dea o teapa unui baiat de 5 euro tot asa cu un gamemode "editat" tot de el 

Dovezile cu teape le aveti mai jos si puteti observa ca tot ce vinde el este deja la download incepand de la gamemode-ul linkmania termind la reinforce Multumesc!

 

 

Edited by AntiExE.

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

A prezentat ce vinde, a menționat că a făcut modificări, a scris că e de acord cu intermedierea din partea lui Vyorel, deci unde e țeapa?

Ce s-a întâmplat extern comunității cu alte afaceri pe care le-a făcut sau nu, nu e treaba noastră.

  • Upvote 2

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [XSR]NexT said:

A prezentat ce vinde, a menționat că a făcut modificări, a scris că e de acord cu intermedierea din partea lui Vyorel, deci unde e țeapa?

Ce s-a întâmplat extern comunității cu alte afaceri pe care le-a făcut sau nu, nu e treaba noastră.

Problema mea nu este ca "editeaza" dar nu modifica nimic din ele daca stai un pisa te uiti pe net ce vinde el este deja pe leaks sau chiar aici 

si daca e sa o luam cu modificarile unde a prezentat macar o modificare facuta de el ? ca tot ce am vazut pana acum este ca vinde  nu mai prosti deja dupa net si face bani pe munca celor de la linkmani si multi alti

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, AntiExE. said:

Problema mea nu este ca "editeaza" dar nu modifica nimic din ele daca stai un pisa te uiti pe net ce vinde el este deja pe leaks sau chiar aici 

si daca e sa o luam cu modificarile unde a prezentat macar o modificare facuta de el ? ca tot ce am vazut pana acum este ca vinde  nu mai prosti deja dupa net si face bani pe munca celor de la linkmani si multi alti

Că modifică multe sau nu e treaba lui, cine vrea să cumpere trebuie să se intereseze mai întai dacă ce vrea el există sau nu pe undeva.

Până la urmă el a prezentat ce are de vânzare, eventualul cumpărător dacă primește ceva diferit față de ce avea prezentat, atunci este țeapă.

Și chiar dacă nu modifică, nu e nimeni obligat să cumpere ce vinde el.

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AntiExE. said:

Problema mea nu este ca "editeaza" dar nu modifica nimic din ele daca stai un pisa te uiti pe net ce vinde el este deja pe leaks sau chiar aici 

si daca e sa o luam cu modificarile unde a prezentat macar o modificare facuta de el ? ca tot ce am vazut pana acum este ca vinde  nu mai prosti deja dupa net si face bani pe munca celor de la linkmani si multi alti

ne fura painea de la gura ca face bani pe munca noastra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [XSR]NexT said:

A prezentat ce vinde, a menționat că a făcut modificări, a scris că e de acord cu intermedierea din partea lui Vyorel, deci unde e țeapa?

Ce s-a întâmplat extern comunității cu alte afaceri pe care le-a făcut sau nu, nu e treaba noastră.

Pai de unde stim ca a modificat ceva, am verificat noi codul sursa? Tot ce e in pozele din topic e si pe internet, ce concluzie se trage?

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [XSR]NexT said:

Că modifică multe sau nu e treaba lui, cine vrea să cumpere trebuie să se intereseze mai întai dacă ce vrea el există sau nu pe undeva.

Până la urmă el a prezentat ce are de vânzare, eventualul cumpărător dacă primește ceva diferit față de ce avea prezentat, atunci este țeapă.

Și chiar dacă nu modifică, nu e nimeni obligat să cumpere ce vinde el.

de unde stim noi ca a editat macar ceva si ca nu a scos doar creditele? pentru ca si eu pot spune acum Vand Gamemode burned editat un pic si daca te uiti pe cod nu e nimic modificat 

dar face bani pe munca altora si nu numai el o face si multi alti dar daca ar fi sa o luam as dc ar mai exista regula anti teapa?

ca sa vindem ce este public pe net sau ca sa nu vindem prosti dupa net?

+ de asta foarte multi din linkmania au lucrat la acel gamemode zile in continu ca sa il aduca in starea aia si acuma sa le vanda un gunoi munca?
 

Edited by AntiExE.

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gabi21 said:

Câți ați făcut bani pe munca celor de la wcode? :)))

Terminați cu prostiile.

singurul care face bani si in ziua de azi pe spatele la wCode este KeNNy nu stiu cum sa iti spun

Web Developer 
My portfolio: Click

Link to comment
Share on other sites

Prost e cel care dă, nu cel care cere. Ce nu se înțelege din ce am scris mai sus? Dacă cumva cineva vrea să cumpere trebuie să se informeze ce cumpără, dacă primește ceva diferit față de ce a crezut că cumpără, atunci e țeapă.

Edited by [XSR]NexT
Edit.

35012l1.png.aee1a3398b9bd9f8eec50574d2cd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.