Jump to content

Name options system


S0NNIX

Recommended Posts

Salutari!

Am zis sa va arat si eu un sistem ce l-am facut recent. Zic ca e destul de interesant, chiar daca nu prea ar fi folosit.
Tin sa precizez ca e 100% facut de mine si ca nu m-am inspirat de nicaieri sa-l fac. Asta ca sa nu aud ca l-am luat de pe net sau ceva (nu ca ar fi prea greu de facut...).

Nu imi coloreaza doar mie numele, poate colora numele oricarui jucator.

Daca aveti sugestii sau ceva de genul... le astept cu drag!

Orice parere cu privire la acest sistem este bine venita si mi-ar fi de folos.

Edited by S0NNIX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pai si ce-i asa interesant?

Sistemul asta de rainbow name este pe serverele de stunt de multi ani, nu vad de ce ai alege ca literele din nume sa fie colorate diferit cand le poti face rainbow in diferite culori cu o singura culoare tot numele si e mult mai calumea, zic :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/16/2022 at 2:48 AM, S.M.G said:

Pai si ce-i asa interesant?

Sistemul asta de rainbow name este pe serverele de stunt de multi ani, nu vad de ce ai alege ca literele din nume sa fie colorate diferit cand le poti face rainbow in diferite culori cu o singura culoare tot numele si e mult mai calumea, zic :))

L-am pus si atat, pur si simplu. Cine-l apreciaza, bine, cine nu, iar bine.

Eu nu am stiut ca a existat si pe alte servere de SA:MP, pur si simplu ma plictiseam si am zis sa-l fac. Daca tu poti face ceva mai bun, nu am nimic impotriva, chiar te rog sa postezi aici daca ai ceva mai bun, sa vad si eu, poate chiar ma pot inspira din creatia ta.

Daca tot ti-ai facut cont special sa dai reply la acest topic si ai venit pe RSS sa ma tot iei la intrebari, sa imi testezi tu "abilitatile de scripter", desi nu inteleg cu ce scop ai facut acest lucru, chiar vreau sa vad si eu o creatie de a ta. Daca esti mai bun, bravo tie! Eu nu am nimic impotriva sa vad ca altii pot mai mult decat mine, pentru mine chiar e o motivatie si aici vorbesc la modul general. Daca tu crezi ca pentru mine un joc are o asa de mare importanta incat sa ma frustrez ca tu stii mai multe decat mine, e problema ta.

Totusi, chiar m-ai facut curios, vreau sa vad si eu o creatie de a ta! :D

Edited by S0NNIX
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.