Jump to content

Caut proiect serios.


Recommended Posts

Salut baieti, dupa cum probabil ma cunoasteti unii, am decis sa revin in lumea asta a samp-ului, si am zis ca, daca tot am asa de mult timp liber, sa fac ceva care sa ajute, am decis sa ma implic intr-un proiect.

Pentru cei ce nu ma cunoasteti si nici nu ati auzit de mine va las mai jos cateva informatii din trecutul meu pe sa-mp :)

Am inceput sa ma fac "auzit" prin 2018 pe un server de samp pe care am aplicat prima data pentru functia de helper, si am avansat treptat pana la a1, dupa aceea serverul si-a dat ultima suflare prin 2019. Dupa aceea m-am apucat de dty, un server care a tinut destul de mult dar pe care eu am jucat din 2019, si lafel am aplicat la functia de helper, multi playeri care ma cunosteau de pe vechiul server pe care aveam a1 venisera aici. Lafel, am avansat treptat ajungand prin 2020 pe la final la A8, full acces, Fondator General. Dar din cauza inactivitatii Scripterului a fost nevoie sa renuntam la proiect din cauza bugurilor prea multe care apareau zilnic si eram nevoiti sa dam wipe destul de des, iar asta ne-a facut playerii sa paraseasca serverul... Apoi, ultimul server pe care am mai avut activitate a fost GreenBlood, un server care dupa parerea mea chiar avea potential si isi merita un nivel destul de mare de popularitate, dar nu a fost asa. Am inceput aici proiectul impreuna cu fostii fondatori dTy si am incercat sa crestem o comunitate noua, ce pot spune este ca am reusit dar nu pe o perioada de lunga durata, timp de o luna sau 2, am avut playeri constant care se bucurau sa joace alaturi de noi, dar pe parcurs apareau tradarile in staff, flood-urile celor care nu erau de acord sa avem noi atatia playeri in timp ce ei aveau 0/100 constant. Si asa dupa inchiderea acestuia am renuntat la tot ce insemna samp :) Am incercat sa ma apuc de scripting, baietii de pe comunitate de aici stiu foarte bine ce zic :) Am avut o perioada in care scriptam constant incercand sa invat, am adus acum un gamemode de la 0 la un stadiu jucabil, dar desigur nu o sa il folosesc momentan.

 

Cu toate acestea spuse, am decis sa ma implic intr-un proiect, daca va fi nevoie de ajutor financiar voi incerca sa va ajut. Cei care aveti nevoie de o asemenea persoana, puteti sa lasati un comm aici sau add pe discord : VAurel#6901

In final, cei care ma cunoasteti nu ar strica un +1 sau o recomandare :) ❤️ Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.