Jump to content

[D] Pawn Services - dev


DanielSy

Recommended Posts

@ShifT eu inca nu sunt in tara, de asta pe discord sunt offline, iar nu toti sunt angajati cum esti tu. altii mai au examene bro :) Si de tepar, nu sun.  eu m am tinut de cuvant cand ti am dat gamemode-ul in avans cu 20 de zile, ca nu ai avut $ sa-l platesti si totusi ti l am dat cu risc-ul de a primii teapa. deci mnah

 

Si da imi recunosc greseala de ati spune ca marti iti pot trimite update-ul, iar pentru asta imi cer scuze.

Edited by DanielSy

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DanielSy said:

@ShifT eu inca nu sunt in tara, de asta pe discord sunt offline, iar nu toti sunt angajati cum esti tu. altii mai au examene bro :) Si de tepar, nu sun.  eu m am tinut de cuvant cand ti am dat gamemode-ul in avans cu 20 de zile, ca nu ai avut $ sa-l platesti si totusi ti l am dat cu risc-ul de a primii teapa. deci mnah

 

Si da imi recunosc greseala de ati spune ca marti iti pot trimite update-ul, iar pentru asta imi cer scuze.

NU AM ZIS CA ESTI TEPAR, am zis doar ca nu ai o vorba la locul ei, da mi-ai vandut gm-ul cu 7 zile inainte de ati da bani si am fost baiat corecti si ti-am trimis banuti puteam fi nesimtit si sa nu iti mai trimit nimik+ de asta ma refeream la faptul ca iti scriam si nu ziciai nimik in 3 zile, nu cred ca te-am batut la cap sau ti-am zis eu ca il vreu pana ppe data X cand ai zis tu ca e gata atunci e gata

 

Link to comment
Share on other sites

  • Mister locked this topic
  • WopsS unlocked this topic
1 hour ago, ice said:

-rep baiat cu proiecte multe si se tine de putine.

care proiecte multe bai antiexe nu ti mai fa conturi si da cu hate la toata lumea kid ca iara ti da taicatu bataie
te referi la amberland, care l redeschid cand vreau eu ca toate eu le detin kiss my banana 

Edited by DanielSy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.