Jump to content

Caut un scripter pentru un server de RPG

Recommended Posts

Bună seara Sa-Mp.ro, caut și eu un scripter pentru un server de sa-mp de tip RPG pentru o perioadă de lungă durată. Cine dorește să mă contacteze pe discord pentru mai multe detalii. Tricksterul#3129

• 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By NewTon
      1. Username: NewTon
      2. Creator: Edison. Editor: HPQ123, NewTon.
      3. Poze/Video: 
      4. Link Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file/07e94177099fc3234a6ee60fc2c84583a206463263d271a9fd3a0c651b56fed5/detection 
      Acolo apare "Malwarebytes" sincer nush de ce, insa nu are virusuri nimic, nu sunt genul de persoana sa bag prin el chestii de genu.
      5. Download: GAMEMODE + BAZA
      6. Alte precizari: 
      Gamemode-ul a fost postat deja pe internet si am decis de ce sa nu il postez si eu odata ce eu am adus multe edituri de la versiunea lui HPQ123.
      Mai jos va voi lasa ceea ce am modificat, adica ceea ce am notat, insa nu am notat toate chestiile care le-am facut in notepad dar majoritatea le gasiti aici. Succes cu GM-ul si daca aveti nevoie de mine ma gasiti pe
      Discord: NewTon.BDT#9853
      instagram: bilal_deeb.007

• By Jokerboy
      Comunitate de SAMP, Dark-Moon își va deschide porțile în luna August.
      Ce dispune serverul?:
      - tutorial stil GTA San Andreas Singleplayer.
      - 4 misiuni(Cartea cu Rime, Masina Furata, Misiunea lui Stefan si Decorarea Fermei).
      - Sistem de Telefon.
      - Culori si Lasere pentru arme.
      Și multe alte sisteme pe serverul de SAMP.
      Dacă vreți să aflați mai multe informații legat de serverul de SAMP si de comunitate. Poți intra în link-urile de mai jos.
      Discord: https://discord.com/invite/GUMdStV
      YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UCgspLffXhstF6-MqTmm2_BQ

• By Andrei141
      Salut, mă numesc Andrei, dețin un server de samp în lucru (rpg.sevenstar.ro)
      În același timp dețin și www.sevenstar.ro
      Caut pentru serverul de samp 
      -Testeri server 
      -Admini 
      -Helperi
      -Lideri 
      În același timp caut și alte servere de samp/cs
      Pentru serverele de samp ofer web host pentru panel, ofer și dns sub forma "svtau.sevenstar.ro"
      Pentru serverele de cs ofer categorie pe forum 
      Caut și o persoana care se pricepe cât de cât la web developing
      Dar și o persoana care se pricepe la scripting
      Astept cât mai multe mesaje în privat
      Pentru mai multe detalii aștept un PM
      Va aștept și pe discord: https://discord.gg/YUDfJd
    • By ValentinB
      Salutare! Ma numasc ValentinB, recent am avut tentativa de a imi deschide un server de sa:mp, insa din motive personale am renuntat la proiect.
      Gamemode-ul folosit, este un edit facut de mine la gamemode-ul burned.
      Ce am facut eu?
      A fost adaugata comanda /vipname
      A creeat doua joburi (Bus Driver si Postas)
      Am imbunatit anti cheat
      Am rezolvat cateva buguri majore
      Am facut un logo diferit.
      Prezentare & Link download: https://www86.zippyshare.com/v/PoDz92AD/file.html

• By HEMINGWAY
      Buna! Anterior am intrebat daca ar avea sens sa fac un GM de la 0 pentru utilizatorii acestui forum....deci uite ca acum postez acest GM,am lucrat foarte mult la optimizare si sper sa intelegeti codul,este binevenita orice critica,daca va place prelungesc sa fac acest mod mai departe.
      Caracteristica mod:
      MySQL R41-4
      Procesor ZC_CMD
      Streamer 2.8.9
      Structura Modula
      Ce este la prezent in aceast mod? 
      1. Sistema registrare/aurtorizare
      2.Sitema spawn + interior
      3.Sitema bani,lvl,exp

DESCARCA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Uite ceva cod din GM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Registrare accounts
      Interier spawn ( Aeroport )

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.