Jump to content

Caut scripter cu experienta minima


Recommended Posts

Buna ziua / seara sa-mp.ro am nevoie de un scripter care poate lucra la gamemode sa ii rezolve buguri, sa faca update etc...

In schimb eu platesc 5 euro la 14 zile nu la 31 de zile. iti comvine imi dai add pe discord nu iti comvine nu comenta.

Mentionez ca am avut un scripter de pe aceasta comunitate si nu facea nimik, momentan avem playeri 10-15 maxim fiindca am pierdut foarte multi de cand avem buguri si scripteru nici in seama nu ma baga, panel + forum detin eu nu va fi o problema la financiar.

mentionez ca suntem 2 Fondatori, eu sunt principalul eu detin toate datele ! Discord: WicKeD.#7850

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, WicK. a spus:

asgoodu le =]]] nu platesc pe sistem, platesc odata la 14 zile :))) ❤️ daca esti interesat ma cauti pe discord

Man daca nu oferi nu primești, 5 e pentru două săptămâni ? Daca mai este și gm meu 🤦‍♀️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.